Przeszukaj katalog firm budowlanych
Jesteś w:   FirmyBudowlane.pl
Budownictwo
Budownictwo mieszkaniowe
Usługi remontowo-budowlane Lucky-Bud

Usługi remontowo-budowlane Lucky-Bud

W czasach dużego rozkwitu gospodarki i budownictwa w naszym Kraju, postanowiłem wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu rynku budowlanego i stworzyć coś specjalnego, firmę jakich na dzień dzisiejszy w Polsce brakuje i jest na nie olbrzymie zapotrzebowanie.
Chcąc zaoszczędzić Państwu kłopotu przy wyborze, zakupie i transporcie materiałów budowlanych, jesteśmy w stanie realizować zlecenia gdzie koszt materiałów i transportu połączony jest z kosztem robocizny. Obecnie realizujemy zlecenia oferując Klientowi wszelkie dostępne na rynku budowlanym technologie najbardziej renomowanych firm takich jak: Knauf, Dolina Nidy, Ceresit czy Atlas. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów budowlanych, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli wyborem Państwa jest zakup materiałów budowlanych na własny koszt, służymy profesjonalną radą w ich doborze. Lucky-Bud swoją ofertę kieruje do klienta, który szanuje swój czas i… pieniądze. Najważniejszym z atutów pomocnych w negocjacjach początkowych zazwyczaj jest konkurencyjna cena, która kształtuje się mniej więcej 10% / 20% niżej od cen proponowanych przez naszą konkurencję. Następnym ważnym atutem przemawiającym na naszą korzyść jest stosunkowo krótki termin realizacji zleceń.
Wykonujemy prace remontowo – budowlane na osiedlach ,w domach prywatnych czy instytucjach państwowych na terenie całego województwa dolnośląskiego i okolic.

Liczba wizyt:   4997         Wersja do wydruku