Przeszukaj katalog firm budowlanych
Jesteś w:   FirmyBudowlane.pl
Budownictwo
Budownictwo mieszkaniowe
Total-Bud Invest Adam Sawicki

Total-Bud Invest Adam Sawicki

TOTAL BUD INVEST to młoda i szybko rozwijająca się firma specjalizująca się w produkcji nowoczesnych prefabrykowanych konstrukcji drewnianych. Wiedzę i profesjonalizm opiera na ponad 10 letnim doświadczeniu w branży budowlanej.

Firma TOTAL BUD INVEST reprezentowana jest przez młode pokolenie, które dostosowując swoją działalność do nowoczesnej technologii i trendów w budownictwie. Każdego dnia rozwijamy się właśnie z myślą o tych najbardziej wymagających Klientach, czyniąc naszą firmę nowoczesną i wychodzącą naprzeciw najnowszym trendom.

Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja prefabrykowanych konstrukcji drewnianych łączonych na płytki kolczaste w technologii MITEK.

Wszystkie składowe elementy produkowane przez firmę TOTAL BUD INVEST konstrukcji drewnianych prefabrykowane są w hali produkcyjnej na podstawie rysunków warsztatowych wykonanych w specjalistycznych programach wspierających projektowanie w budownictwie. Tak przygotowane konstrukcje montowane są przez wykwalifikowane brygady monterskie na placu budowy. Rozwiązanie te niesie za sobą wiele zalet: dokładność, szybki czas realizacji oraz deklarowana wytrzymałość zgodnie z projektem warsztatowym.

Liczba wizyt:   410         Wersja do wydruku