Przeszukaj katalog firm budowlanych
Jesteś w:   FirmyBudowlane.pl
Materiały budowlane
Parkiety i panele
S-MART

S-MART

Firma S-MART istnieje od października 1995 roku. Zajmujemy się sprzedażą i montażem podłóg drewnianych trój-warstwowych oraz z litego drewna. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem lidera na rynku podłóg drewnianych. Mamy w ofercie pełną gamę produktów firmy Barlinek S.A.

Dysponujemy ekipami monterskimi przeszkolonymi przez najlepszych specjalistów w branży parkieciarskiej. Wyspecjalizowany personel służy radą pod kątem doboru optymalnych materiałów. Doświadczenie naszych montażystów gwarantuje najwyższą jakość usług. Na życzenie Klienta dokonujemy bezpłatnych pomiarów niezbędnych przed wykonaniem prac w domu Klienta.

Jako jedna z nielicznych firm w Warszawie posiadamy kompletną ofertę produktów katalogowych firmy Barlinek S.A. Dysponujemy pełną gamą materiałów montażowych oraz środków do pielęgnacji naszych podłóg.

Służymy fachowa i miła obsługa od pierwszego kontaktu aż do zakończenia inwestycji. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb każdego klienta. Jeśli chcesz być dumny ze swojej podłogi skontaktuj się z nami.

Liczba wizyt:   3850         Wersja do wydruku