Przeszukaj katalog firm budowlanych
Jesteś w:   FirmyBudowlane.pl
Instalacje budowlane
Intalacje grzewcze
Jeremias Sp. z o.o.

Jeremias Sp. z o.o.

Firma Jeremias Systemy Kominowe należy do grupy Jeremias z siedzibą w Niemczech. Oddział w Polsce założony został w 1997 roku i w tym czasie rozpoczęła się produkcja pierwszych elementów kominowych oraz kompletnych systemów odprowadzania spalin. Ponad 40 lat doświadczenia w branży kominowej pozwala na prezentowaniu bardzo szeroką ofertę produktową firmy.

Posiadamy 8 zakładów produkujących kominy Jeremias zlokalizowanych w Europie oraz USA. Oferowane prze firmą systemy ze stali szlachetnej certyfikowane są znakiem CE z przeznaczeniem do budownictwa jedno i wielorodzinnego, komercyjnego, oraz przemysłowego. Ponad 100 systemów i silnie rozwinięta sieć sprzedaży to bez wątpienia atuty Jeremias.

Nowoczesny park maszynowy w fabryce pozwala na wytwarzanie standardowych rur kominowych i złączek oraz przygotowanie niestandardowych elementów dla różnych inwestycji. Liczne nagrody oraz wyróżnienia zdobyte na wielu płaszczyznach biznesu są dla nas bardzo cenne. Oto niektóre z wyróżnień: Diamenty Forbes 2015, Złoty Instalator 2014, Przedsiębiorstwo roku 2006.

Liczba wizyt:   349         Wersja do wydruku