Przeszukaj katalog firm budowlanych
Jesteś w:   FirmyBudowlane.pl
Budownictwo
Budownictwo mieszkaniowe
CZES-BUD Czesław Feńków

CZES-BUD Czesław Feńków

Budowaniem domów zajmujemy się wiele lat. Zawsze szybko, profesjonalnie i wykorzystując technologie jutra.

Nasza firma istnieje na polskim rynku już od kilkunastu lat. Zaufało nam już wielu klientów, a nasze dotychczasowe zlecenia można obejrzeć w dziale realizacje.

Jako jedna z nielicznych firm na dolnym śląsku oferujemy od niedawna wykonywanie tynków elewacyjnych i nie tylko systemem natryskowym z kompresorów! Nie tylko pozwoli to Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze na zakup materiałów ale co najważniejsze jest to nowa technologia, która swoimi walorami architektonicznymi jak i wizualnymi wyprzedza standardowe kładzenie tynków. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!

Oprócz budowania domów jednorodzinnych i rezydencji zajmujemy się także budowaniem hal produkcyjnych i innych obiektów budowlanych oraz wykonywaniem elewacji zewnętrznych/wewnętrznych budynków mieszkalnych, a także usługami ogólnobudowlanymi. Nasza firma wykorzystuje urządzenia i maszyny budowlane najlepszych światowych marek po to aby w jak największym stopniu wykorzystać możliwości prac budowlanych dla naszych klientów.

Zapewniamy doradztwo!
Na rynku materiałów budowlanych jest wiele surowców z których można wybudować dom. Nasz zespół pracowników doradzi z czego najkorzystniej zbudować dom na lata.
Uzyskujemy wysokie rabaty!
Współpracujemy z kilkoma innymi przedsiębiorstwami z branży budowlanej, np. hurtownie. Pozwala nam to uzyskiwać wysokie rabaty dla naszych zleceniodawców na zakup materiałów.

Liczba wizyt:   1135         Wersja do wydruku