Przeszukaj katalog firm budowlanych
Jesteś w:   FirmyBudowlane.pl
Materiały budowlane
Parkiety i panele
BEL-POL Sp. z o. o.

BEL-POL Sp. z o. o.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę ogólnopolskiej sieci sprzedaży hurtowo-detalicznej BEL-POL powstałej w 1991 roku i prowadzącej działalność w ponad 56 hurtowniach i sklepach na terenie całej Polski.
Znaczącą część oferty firmy BEL-POL stanowią polskie, niemieckie, austriackie, francuskie i szwedzkie podłogi panelowe oraz panele ścienne. Firma BEL-POL jest jednym
z największych odbiorców paneli podłogowych i ściennych z fabryki Kronopol w Żarach, która jest z kolei najnowocześniejszym i największym tego typu producentem w Polsce.

Sprzedawane przez nas drzwi pochodzą w największej części z fabryki Porta Poland będącej również największym w Polsce producentem drzwi. W ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z atestami bezpieczeństwa i odporności ogniowej.

Do wyżej wspomnianych produktów oferujemy wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki jakie mogą być potrzebne przy montażu.

Posiadamy również własne grupy remontowe zapewniające fachowy i szybki montaż .
Wszystkim naszym klientom gwarantujemy fachową poradę i najwyższą jakość towaru.

Znajdziecie tutaj Państwo opisy i próbne zdjęcia towarów znajdujących się w naszej ofercie. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować do naszych przedstawicieli handlowych lub sprzedawców.

Mamy nadzieję, że zainteresowani naszą ofertą, zechcecie Państwo z niej skorzystać, za co z góry dziękujemy.

Z naszej strony oferujemy profesjonalizm, rzetelność, szeroki wybór, najniższe ceny oraz solidność gwarantowaną długoletnią działalnością na rynku i setkami tysięcy zadowolonych klientów.

Liczba wizyt:   1562         Wersja do wydruku