Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl   /   Katalog Produktów i Usług Budowlanych   /   Materiały budowlane   /   Akcesoria kanalizacyjne   /   Odwodnienie liniowe AS-100
Odwodnienie liniowe AS-100
Opis produktu:
  KARTA WYROBU KORYTKA AS-100
1. Przeznaczenie - miejsce zastosowania
odwodnienie dróg, ulic, garaży, parkingów, wjazdów, stacji paliw, powierzchni magazynowych,
placów manewrowych, myjni samochodowych itp.
2. Możliwości technologiczne
v elementy ze spadkiem wewnętrznym 0, 6%
v elementy bez spadku wewnętrznego
v możliwość łączenia elementów pod kątem
v studzienki z łapaczami zanieczyszczeń, dekle z króćcem, dekle zaślepiające
v korpusy z otworami w dnie lub w bocznych ściankach - do odprowadzania wody
v oznakowanie i numeracja umożliwia montaż elementów w odpowiednie systemy
3. Informacja techniczna
Wymiary:
v długość: 665 mm
v szerokość zewnętrzna: 162 mm
v szerokość wewnętrzna: 102 mm
v wysokość: od 315 mm do 215 mm (spadek wewnętrzny 0, 6%)
h= 315; 295; 275; 255; 235 i 215 mm (spadek wewnętrzny 0%)
Korpus korytka wykonany jest z betonu o klasie wytrzymałości C60/75 (B70), z dodatkami polimerowymi, wzmocnionego włóknem syntetycznym. Beton jest odporny na długotrwałe działanie mrozu oraz soli rozmrażających (“ +R” ).
Ścianki korpusu zabezpieczone są zabarwionym impregnatem, który ogranicza odparowanie wody w okresie dojrzewania betonu oraz dodatkowo chroni korytko przed agresywnością środowiska. Impregnat zwiększa także przyczepność ścianki zewnętrznej do obudowy betonowej. Stosowanie zabarwionego impregnatu ułatwia kontrolę prawidłowego wykonania zabezpieczenia.
Korpus korytka wyposażony jest w listwy wsporcze wykonane ze stali gorąco walcowanej ocynkowanej ogniowo. Listwy te zabezpieczają krawędzie korytka i stanowią solidny element mocowania rusztów. Korpusy korytek zakończone są felcami “ damskimi i męskimi” , które umożliwiają szczelne połączenie zabezpieczające przed przedostaniem się zanieczyszczeń do gruntu.
Ruszty - stalowe ocynkowane występują w kl. obciążeń A-30 kN, żeliwne lakierowane lub z powłoką KTL w kl. od B-125 kN do E-600 kN.
Mocowanie rusztów - śrubami nierdzewnymi, w kl. A-30 kN w środku kratki a w kl. B-125 kN do E-600 kN śrubami wkręcanymi w ocynkowane, gwintowane gniazda znajdujące się w listwach wsporczych. Gniazda mocujące są przelotowe - przystosowane do czyszczenia.
Wbudowywanie korytek na ławie betonowej z obetonowaniem bocznym należy wykonywać zgodnie z informacją w katalogu.
Łączenie korytek - przy zastosowaniu zapraw mrozoodpornych i wodoszczelnych.
4. Jakość, precyzja wykonania i inne
Bardzo prosty, bezpieczny w montażu i w eksploatacji wyrób od początku do końca wyprodukowany z polskich materiałów przez rodzimą firmę jest bardzo wysokiej jakości.
Najwyższą jakość produktów firma AS PPH A. Sobiesiak zapewnia dzięki stosowaniu “Betonu Wysokiej Wytrzymałości” oraz materiałów trwale zabezpieczonych przed korozją.
Gwarancją najwyższej jakości jest również Certyfikat ISO 9001: 2000.
5. Bezpieczeństwo
Stosowanie odwodnienia AS nie stanowi zagrożenia bezpieczeństwa podczas robót montażowych, należy przy tym przestrzegać ogólnych przepisów BHP dla robót Budowlanych i Montażowych. Odwodnienia AS ze względu na solidny sposób mocowania rusztów są absolutnie bezpieczne w trakcie eksploatacji nawierzchni.
Odwodnienie systemem AS przy przestrzeganiu wytycznych do projektowania i instrukcji montażu, pozwoli uniknąć uciążliwych awarii i degradacji budowli, a konserwacja ograniczać się będzie do czyszczenia korytek dwa razy do roku.
Zdjęcia produktu:
Kontakt:
Nazwa firmy: AS PPH
Województwo: mazowieckie
Miejscowość: Piaseczno
Ulica nr: Urbanistów 1
Kod pocztowy: 05-500
Osoba kontaktowa: Magdalena Sobiesiak
Telefon: 22 737 05 23/23
Telefon kom.: 602 392 652
Faks: 22 737 05 22/23
Adres WWW: www.aspph.pl
E-mail: wyślij list »
NIP: 1230016117
Produkty/Usługi:
< cofnij
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
16.10.2018
Sfera Nieruchomości S.C. Pa...

Jeżeli szukasz sprawdzonej i profesjonalnej agencji nieruchomości w Bydgoszczy, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy S...

kujawsko-pomorskie
Agencje nieruchomości
16.10.2018
Archi Bia Pracownia Projekt...

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Pracowni Architektury Archi Bia, która swoją siedzibę ma w Białymstoku. Oferujemy szer...

podlaskie
Budynki mieszkalne
16.10.2018
Pracownia Projektowa Archit...

Tarnowska Pracownia projektowa Architekt Agnieszka Jaderny-Gawron swoją działalność prowadzi od 1996 r. , oferując funkcjonalne wnętrza...

małopolskie
Budynki mieszkalne
15.10.2018
Bakron - Stanisław Białoszycki

W Pyrzycach w województwie zachodniopomorskim mieści się siedziba firmy BAKRON. Na rynku działamy od 1993 roku proponując najwyższej ja...

zachodniopomorskie
Budynki mieszkalne