Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl   /   Katalog Produktów i Usług Budowlanych   /   Materiały budowlane   /   Akcesoria kanalizacyjne   /   Odwodnienie liniowe AS-100
Odwodnienie liniowe AS-100
Opis produktu:
  KARTA WYROBU KORYTKA AS-100
1. Przeznaczenie - miejsce zastosowania
odwodnienie dróg, ulic, garaży, parkingów, wjazdów, stacji paliw, powierzchni magazynowych,
placów manewrowych, myjni samochodowych itp.
2. Możliwości technologiczne
v elementy ze spadkiem wewnętrznym 0, 6%
v elementy bez spadku wewnętrznego
v możliwość łączenia elementów pod kątem
v studzienki z łapaczami zanieczyszczeń, dekle z króćcem, dekle zaślepiające
v korpusy z otworami w dnie lub w bocznych ściankach - do odprowadzania wody
v oznakowanie i numeracja umożliwia montaż elementów w odpowiednie systemy
3. Informacja techniczna
Wymiary:
v długość: 665 mm
v szerokość zewnętrzna: 162 mm
v szerokość wewnętrzna: 102 mm
v wysokość: od 315 mm do 215 mm (spadek wewnętrzny 0, 6%)
h= 315; 295; 275; 255; 235 i 215 mm (spadek wewnętrzny 0%)
Korpus korytka wykonany jest z betonu o klasie wytrzymałości C60/75 (B70), z dodatkami polimerowymi, wzmocnionego włóknem syntetycznym. Beton jest odporny na długotrwałe działanie mrozu oraz soli rozmrażających (“ +R” ).
Ścianki korpusu zabezpieczone są zabarwionym impregnatem, który ogranicza odparowanie wody w okresie dojrzewania betonu oraz dodatkowo chroni korytko przed agresywnością środowiska. Impregnat zwiększa także przyczepność ścianki zewnętrznej do obudowy betonowej. Stosowanie zabarwionego impregnatu ułatwia kontrolę prawidłowego wykonania zabezpieczenia.
Korpus korytka wyposażony jest w listwy wsporcze wykonane ze stali gorąco walcowanej ocynkowanej ogniowo. Listwy te zabezpieczają krawędzie korytka i stanowią solidny element mocowania rusztów. Korpusy korytek zakończone są felcami “ damskimi i męskimi” , które umożliwiają szczelne połączenie zabezpieczające przed przedostaniem się zanieczyszczeń do gruntu.
Ruszty - stalowe ocynkowane występują w kl. obciążeń A-30 kN, żeliwne lakierowane lub z powłoką KTL w kl. od B-125 kN do E-600 kN.
Mocowanie rusztów - śrubami nierdzewnymi, w kl. A-30 kN w środku kratki a w kl. B-125 kN do E-600 kN śrubami wkręcanymi w ocynkowane, gwintowane gniazda znajdujące się w listwach wsporczych. Gniazda mocujące są przelotowe - przystosowane do czyszczenia.
Wbudowywanie korytek na ławie betonowej z obetonowaniem bocznym należy wykonywać zgodnie z informacją w katalogu.
Łączenie korytek - przy zastosowaniu zapraw mrozoodpornych i wodoszczelnych.
4. Jakość, precyzja wykonania i inne
Bardzo prosty, bezpieczny w montażu i w eksploatacji wyrób od początku do końca wyprodukowany z polskich materiałów przez rodzimą firmę jest bardzo wysokiej jakości.
Najwyższą jakość produktów firma AS PPH A. Sobiesiak zapewnia dzięki stosowaniu “Betonu Wysokiej Wytrzymałości” oraz materiałów trwale zabezpieczonych przed korozją.
Gwarancją najwyższej jakości jest również Certyfikat ISO 9001: 2000.
5. Bezpieczeństwo
Stosowanie odwodnienia AS nie stanowi zagrożenia bezpieczeństwa podczas robót montażowych, należy przy tym przestrzegać ogólnych przepisów BHP dla robót Budowlanych i Montażowych. Odwodnienia AS ze względu na solidny sposób mocowania rusztów są absolutnie bezpieczne w trakcie eksploatacji nawierzchni.
Odwodnienie systemem AS przy przestrzeganiu wytycznych do projektowania i instrukcji montażu, pozwoli uniknąć uciążliwych awarii i degradacji budowli, a konserwacja ograniczać się będzie do czyszczenia korytek dwa razy do roku.
Zdjęcia produktu:
Kontakt:
Nazwa firmy: AS PPH
Województwo: mazowieckie
Miejscowość: Piaseczno
Ulica nr: Urbanistów 1
Kod pocztowy: 05-500
Osoba kontaktowa: Magdalena Sobiesiak
Telefon: 22 737 05 23/23
Telefon kom.: 602 392 652
Faks: 22 737 05 22/23
Adres WWW: www.aspph.pl
E-mail: wyślij list »
NIP: 1230016117
Produkty/Usługi:
< cofnij
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
13.12.2017
EkoBau Tomasz Stachurski

Firma EkoBau powstała w 2012 roku. Prowadzimy działalność w całym kraju w szczególności na Dolnym Śląsku: Wrocław, Legnica, Lubań, Bole...

dolnośląskie
Ocieplanie budonków
12.12.2017
Budexmar Sp. z o.o.

Firma Budexmar kieruje usługi do klientów indywidualnych oraz do inwestorów. Zatrudnia specjalistów z branży budowlanej dzięki czemu mo...

małopolskie
Budownictwo mieszkaniowe
11.12.2017
Standom Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w naszej firmie Grupa Standom w realizowaniu zarówno profesjonalnych jak też kompleksowych usług z zakresu dystrybuo...

dolnośląskie
Farby, lakiery i kleje
08.12.2017
PHU Boram Import-Export Bog...

Działalność naszej firmy BORAM obejmuje realizowanie sprzedaży najwyższej jakości wyrobów z rynku drzwi i okien. Posiadamy wieloletnie ...

podkarpackie
Okna i akcesoria okienne