Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Usługi budowlane  /  Aranżacja wnętrz  /  Firma Prestige Wnętrz

Prestige Wnętrz

Opis firmy:

  Początki firmy sięgają 2003 roku. Zaczynaliśmy od małych zleceń, zbierając doświadczenie, wiedzę, ciesząc się z każdego nowego Klienta. W chwili obecnej przedsiębiorstwo stawia na rozwój, dzięki któremu nasz zespół podejmuje się coraz to większych wyzwań. Nasi pracownicy są wysyłani na liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje, kompetencje zawodowe i wiedzę z zakresu dziedziny, którą się zajmujemy.
Terenem działania firmy jest Polska oraz rynek skandynawski. Naszą domeną jest wykańczanie wnętrz „ pod klucz” . Współpracujemy z architektami i projektantami, aby zapewnić kompleksową usługę od projektu do realizacji.
Jako jedna z nielicznych firm na rynku konsekwentnie dążymy do realizowania wyznaczonego celu, dbając przede wszystkim o zadowolenie i satysfakcję Klienta.
Dzięki naszej pracy przekształcamy marzenia w rzeczywistość.

Ofeta firmy:

Prestige bezpieczeństwo – oferta dla firm i innych podmiotów.

W trosce o naszych Klientów stworzyliśmy pakiet pomocniczy, który polega na obsłudze lokali biurowych, sklepów, budynków firmowych oraz użytku publicznego, itp. Pakiet pomocniczy zapewnia Państwu bezpieczeństwo w zakresie:
– pogotowie elektryczne
– pogotowie hydrauliczne
– pogotowie gazowe
Szczegóły oferty:

Często bywa tak, że kran nie działa, żarówki się przepalą lub zatka się rura, piec nie grzeje, prądu brak. W takim momencie wkracza nasz zespół Prestige Pogotowie. Wykrywa awarię w przypadku, gdy Klient nie zna przyczyny. Niezwłocznie po ustaleniu kosztów z naszym koordynatorem rozwiązujemy kompleksowo Państwa problem.

Prestige lifting – oferta dla biur nieruchomości oraz najemców nieruchomości

Oferta lifting nieruchomości skierowana jest do ludzi biznesu. W przypadku, gdy zależy Państwu na ekspresowym odświeżeniu nieruchomości pod nowych lokatorów lub klientów, usunięciu awarii wszelkiego rodzaju, nastawiąjąc się na zyskaniu czasu i pieniędzy ta oferta jest właśnie dla Państwa. Oferujemy również przeglądy okresowe budynków.

Pakiet Prestige Brąz

599zł/m2
Znakomitym sposobem na wykończenie mieszkania oraz osiągnięciem etapu po którym zostanie Państwu jedynie aranżacja jest pakiet Presige Brąz. Zapewni on Państwu podstawy dające możliwość wprowadzenie się do mieszkania. w tym pakiecie znajdą Państwo ponad 180 produktów do wyboru.
Zakres:
– szpachlowanie i malowanie ścian,
– płytki ceramiczne w łazience
– biały montaż
– lustro w łazience do 1m2
-oświetlenie w łazience
– parapety
– kompleksowe wykończenie łazienki
– podłogi laminowane z podkładem standard klasy AC3 i AC4 oraz listwy przypodłogowe ( dedykowane)
– drzwi wewnętrzne
Wszystkie dostępne produkty poznacie Państwo na spotkaniu z naszym architektem.

Kontakt:

Województwo:pomorskie
Miejscowość:Sopot
Ulica nr:Aleja Niepodległości 793
Kod pocztowy:80-701
Telefon:57 08 22 486
Telefon kom.:884399399
E-mail:wyślij list »
NIP:9570776305
Regon:220856541
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Poleć firmę:
W FirmyBudowlane.pl: ponad 4 lata
 
    Liczba wizyt: 752
< cofnij
        Usługi budowlane
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
17.01.2019
Elmar Hurtownia Elektrotech...

Elmar to firma, która już od dłuższego czasu funkcjonuje na rynku i oferuje artykuły elektroinstalacyjne. Na stronie tej firmy można zn...

wielkopolskie
Instalacje elektryczne
16.01.2019
Arbatech Sp. z o.o.

Oferta firmy Arbatech obejmuje urządzenia pneumatyczne od różnych producentów. Wieloletnie doświadczenie firmy pozwoliło na wyselekcjon...

wielkopolskie
Inny sprzęt budowlany
16.01.2019
KIM Sp. z o.o.

Kim24 to firma budowlana z tradycjami. Na rynku od 33 lat! Oferuje również online: materiały budowlane, instalacyjne, izolacyjne, pokry...

mazowieckie
Wykańczanie wnętrz
15.01.2019
HERTOS JACEK SZULC

HERTOS oferuje duże doświadczenie w branży budowlanej, wyspecjalizowana załoga, projektowanie, nowoczesne technologie i kompleksowa rea...

wielkopolskie
Budownictwo przemysłowe