Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Usługi budowlane  /  Wykańczanie wnętrz  /  Firma ABCBATH

ABCBATH

Opis firmy:

  ABCBATH - to renomowany importer i dystrybutor luksusowych kabin parowych, saun, saun infrared, jacuzzi ogrodowych oraz basenów.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, jednak od lat prężnie działamy na terenie całej Polski oraz w Wielkiej Brytanii. Naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości kabiny.

Oferowane przez nas produkty gwarantują doskonały relaks i wspaniałe samopoczucie, a szeroki wybór asortymentu pozwala na znalezienie modelu, idealnie dostosowanego do Państwa potrzeb.

Priorytetem naszej firmy jest zagwarantowanie Klientom jakości i bezpieczeństwa, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie produkty renomowanych producentów.

Na każdym etapie współpracy mogą liczyć Państwo na naszą pomoc i fachową obsługę. Zapewniamy transport oraz profesjonalny montaż wszystkich zakupionych u nas kabin.

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty w pełni spełnią Państwa oczekiwania i pozwolą dowolnie zaaranżować każdą łazienkę czy przestrzeń ogrodową.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Ofeta firmy:

W ofercie mamy między innymi:

- kabiny parowe z sauną infrared
- kabiny z hydromasażem
- kabiny parowe
- kabiny parowe z jacuzzi
- kabiny parowe z jacuzzi
- jacuzzi ogrodowe

Nasze produkty pozwolą Ci się odprężyć po ciężkim dniu i odzyskać energię niezbędną do dalszego działania. Do tego Twoja łazienka nabierze zupełnie nowych barw – sprzedawane przez nas kabiny (jak i reszta asortymentu) wyglądają bowiem fantastycznie!

Kontakt:

Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Ulica nr:Bartycka 24/26 lok13
Kod pocztowy:00-716
Osoba kontaktowa:Grzegorz
Telefon:022 2553531
Telefon kom.:506607194
Adres WWW:www.abcbath.com
E-mail:wyślij list »
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Firma w serwisie: ponad 7 lat
 
    Liczba wizyt: 1068
Ogłoszenia firmy:
< cofnij
        Usługi budowlane
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
23.11.2020
Bud-Mak Tobiasz Makuła

Jesteśmy firmą inżynieryjno- techniczną. Dostarczamy usługi, materiały oraz urządzenia dla branży grzewczej i ciepłowniczej. Od początk...

świętokrzyskie
Instalacje gazowe
19.11.2020
El-Bud Serwis Sp. z o.o.

Oferujemy tynki maszynowe łódź, które są wykonywane bardzo szybko i sprawnie. Mamy bardzo niskie ceny, dlatego będziecie zadowoleni z n...

łódzkie
Inne usługi
16.11.2020
CuprumPro Sp. z o.o.

Obsługę projektową przedsięwzięć inwestycyjnych oferuje CuprumPro sp. z o. o. we Wrocławiu. Nasze projekty obejmują głównie przemysł mi...

dolnośląskie
Obiekty przemysłowe
16.11.2020
Hurtownia Drewna Sęk Sławom...

Nasza firma zajmuje się sprzedażą drewna różnego gatunku. Drewno można zastosować do ogrodów, na balkon czy na taras. Oferujemy również...

łódzkie
Drewno