Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Budownictwo  /  Obiekty rolnicze  /  Firma Morkus Morava s.r.o.

Morkus Morava s.r.o.

Opis firmy:

  Firma była założona w roku 2003 jako spółka jawna Morkus David. Ze wzrostem ilości kontraktów i rozszerzaniem wachlarza produktowego zmieniła się w roku 2008 na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością jako firma MORKUS Morava s. r. o.

Pierwotną działalnością firmy był skup złomu stalowego, metalów kolorowych, likwidacja starszych konstrukcji stalowych, hali, silosów, zbiorników i innych urządzeń technologicznych. W czerwcu 2007 przenieśliśmy się do nowego zakładu w Slavíči u Hranic na Moravě, gdzie jesteśmy do dzisiaj.

Od roku 2009 przeprowadzamy kompletne budowy odnowionych hal i równocześnie dostawy i montaże wielkopojemnościowych silosów, zbiorników i zasobników typu VÍTKOVICE. Również przeprowadzamy drobne i kompleksowe naprawy magazynowych silosów typu VÍTKOVICE. (Wymiany poszczególnych blach, wymianę uszczelnień i ocieplenie płaszcza silosu, montaż pomostów kontrolnych, drabin itp. )

Ofeta firmy:

Zajmujemy się demontażem, naprawą, odnawianiem wielkopojemnościowych silosów, zbiorników i zasobników typu VÍTKOVICE. Dzięki kilkuletniej praktyce i doświadczeniom w tym zakresie zaszeregowaliśmy się między czołówkę w tej branży.

Zajmujemy się również likwidacją starszych konstrukcji stalowych, hali i kompletnych urządzeń technologicznych. Swoją działalność rozszerzyliśmy również o montaż obiektów do magazynowania, wielkopojemnościowych silosów, zbiorników i zasobników z blach emaliowanych.

Przy pracy wykorzystujemy sprawdzoną, bezpieczną i wypróbowaną technologię. Informacje o projektach zrealizowanych przez nas znajdziecie w galerii z nazwą budowli referencyjnych.

Kontakt:

Województwo:śląskie
Miejscowość:Wodzisław Śląski
Ulica nr:Skrzynka Pocztowa 69
Kod pocztowy:44-300
Osoba kontaktowa:Bohdan Czapek
Telefon kom.:668091105
Adres WWW:www.zbiorniki-silosy.pl
E-mail:wyślij list »
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Poleć firmę:
W FirmyBudowlane.pl: ponad 6 lat
 
    Liczba wizyt: 813
< cofnij
        Budownictwo
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
18.08.2019
Przedsiębiorstwo Budowlane ...

Współpracujemy ze stałymi oraz sprawdzonymi dostawcami materiałów, łącząc nowości technologiczne ze sprawdzonymi rozwiązaniami na rynku...

śląskie
Budownictwo mieszkaniowe
15.08.2019
Maat Drozdowscy i Szulczyk ...

Jeśli szukają Państwo eleganckich i równocześnie solidnych systemów okiennych, warto zapoznać się z propozycją firmy Maat ze Szczecina....

zachodniopomorskie
Żaluzje i rolety
12.08.2019
R.G. Ryszard Grabowski

Szukasz sklepu narzędziowego z dobrą i dużą ofertą? Sklep online - RG Narzędzia to oferta ponad 40 000 produktów m. in. autoryzowanych....

podlaskie
Elektronarzędzia
12.08.2019
Składnica Maszyn Rolniczych...

Składnica Maszyn Rolniczych ROLMASZ powstała z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na fachowe produkty wykorzystywane w specjalności remon...

lubuskie
Elektronarzędzia