Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Budownictwo  /  Budownictwo mieszkaniowe  /  Firma COMPLEX

COMPLEX

Opis firmy:

  Firma prowadzi usługi budowlane i ogrodnicze. Na usługi ogrodnicze składają się – projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów i pielęgnacja ogrodów.

Usługami ogrodniczymi kieruje dyplomowany architekt krajobrazu, który swą wiedzę praktyczną zdobył w firmach niemieckich.
Architekt swoją innowację twórczą czerpie z malarstwa i otaczającej nas przyrody. Spośród architektów krajobrazu najbardziej docenia Wiliama Kenta i Petera Lenne.

Nasz architekt z szacunkiem podchodzi do każdego inwestora. Poważnie traktuje każde zagadnienie związane z ogrodem. W bazie posiadamy tysiące kolorów, wzorów, faktur, kompozycji, stylów – drzew, kwiatów, altan z gałęzi wierzby, słupów. Wykonujemy projekt koncepcyjny – kolorowe szkice na papierze lub wizualizację komputerową. Nasz klient decyduje się na jedną z paru koncepcji zagospodarowania terenu. Na podstawie projektu koncepcyjnego wykonuje się plan realizacyjny. Projekt ogrodu przedstawia rozmiary i rozmieszczenie wszystkich elementów ogrodu. Na podstawie planu realizacyjnego przystępujemy do zakładania ogrodu .

Ofeta firmy:

Wkonujemy kompleksowe usługi ogólnobudowlane i remontowe. Generalne wykonawstwo, doradztwo techniczne i projektowanie. Indywidualnym inwestorom służymy fachowym doradztwem na każdym etapie poprzez dobór właściwej technologii i materiałów.

Projektowanie ogrodów.
PROJEKTOWANIE:
- projektowanie ogrodów i terenów zieleni
- projekt koncepcyjny i realizacyjny
- wizualizacja ogrodu na życzenie klienta
- projektowanie systemów nawadniających profesjonalnej firmy
W projekcie bierzemy pod uwagę nie tylko nasadzenia roślin i nawierzchni, ale także rzeźby ( kamienne, drewniane, z brązu itp. ), oświetlenie, donice, kamień ogrodowy, altany i małą architekturę ogrodową.

Kontakt:

Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Dzierżoniów
Ulica nr:Pocztowa 10 C
Kod pocztowy:58-200
Osoba kontaktowa:Adam
Telefon:885572989
E-mail:wyślij list »
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Poleć firmę:
W FirmyBudowlane.pl: ponad 6 lat
 
    Liczba wizyt: 723
< cofnij
        Budownictwo
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
16.02.2019
Firma Handlowo-Usługowa WOK...

Każdy, kto posiada swój własny lokal mieszkalny, z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że po latach jego użytkowania niebezużyteczne j...

opolskie
Budownictwo mieszkaniowe
14.02.2019
Usługi Transportowe i Hande...

Swoją ofertę kierujemy do firm, jak i do klientów indywidualnych. Naszą firmę cechuje profesjonalizm, rzetelność i terminowość w wykony...

kujawsko-pomorskie
Dźwigi i żurawie
11.02.2019
Przedsiębiorstwo drogowe BE...

Firma budowlana, która oferuje produkty budowlane ciężkie. Nasza firma to betoniarnia, która posiada nie tylko produkt ale również usłu...

świętokrzyskie
Budownictwo drogowe
11.02.2019
Zakład Stolarski Iskra Anna...

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Tartaku Iskra, który znajduje się w Sycowie niedaleko Wrocławia. Jesteśmy ro...

dolnośląskie
Drewno