Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Budownictwo  /  Budownictwo mieszkaniowe  /  Firma COMPLEX

COMPLEX

Opis firmy:

  Firma prowadzi usługi budowlane i ogrodnicze. Na usługi ogrodnicze składają się – projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów i pielęgnacja ogrodów.

Usługami ogrodniczymi kieruje dyplomowany architekt krajobrazu, który swą wiedzę praktyczną zdobył w firmach niemieckich.
Architekt swoją innowację twórczą czerpie z malarstwa i otaczającej nas przyrody. Spośród architektów krajobrazu najbardziej docenia Wiliama Kenta i Petera Lenne.

Nasz architekt z szacunkiem podchodzi do każdego inwestora. Poważnie traktuje każde zagadnienie związane z ogrodem. W bazie posiadamy tysiące kolorów, wzorów, faktur, kompozycji, stylów – drzew, kwiatów, altan z gałęzi wierzby, słupów. Wykonujemy projekt koncepcyjny – kolorowe szkice na papierze lub wizualizację komputerową. Nasz klient decyduje się na jedną z paru koncepcji zagospodarowania terenu. Na podstawie projektu koncepcyjnego wykonuje się plan realizacyjny. Projekt ogrodu przedstawia rozmiary i rozmieszczenie wszystkich elementów ogrodu. Na podstawie planu realizacyjnego przystępujemy do zakładania ogrodu .

Ofeta firmy:

Wkonujemy kompleksowe usługi ogólnobudowlane i remontowe. Generalne wykonawstwo, doradztwo techniczne i projektowanie. Indywidualnym inwestorom służymy fachowym doradztwem na każdym etapie poprzez dobór właściwej technologii i materiałów.

Projektowanie ogrodów.
PROJEKTOWANIE:
- projektowanie ogrodów i terenów zieleni
- projekt koncepcyjny i realizacyjny
- wizualizacja ogrodu na życzenie klienta
- projektowanie systemów nawadniających profesjonalnej firmy
W projekcie bierzemy pod uwagę nie tylko nasadzenia roślin i nawierzchni, ale także rzeźby ( kamienne, drewniane, z brązu itp. ), oświetlenie, donice, kamień ogrodowy, altany i małą architekturę ogrodową.

Kontakt:

Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Dzierżoniów
Ulica nr:Pocztowa 10 C
Kod pocztowy:58-200
Osoba kontaktowa:Adam
Telefon:885572989
E-mail:wyślij list »
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Poleć firmę:
W FirmyBudowlane.pl: ponad 6 lat
 
    Liczba wizyt: 735
< cofnij
        Budownictwo
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
16.04.2019
A-Tec Systemy Instalacyjne ...

Firma A-Tec Systemy Instalacyjne zaprasza do skorzystania ze swoich usług klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. Jesteśmy doświadc...

pomorskie
Intalacje grzewcze
16.04.2019
BoJeRo Bogdan Jęczmień

Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Bojero z siedzibą w Świdnicy. Od 1991 roku oferujemy rolety zewnętrzne zabezpieczające i antywła...

dolnośląskie
Żaluzje i rolety
16.04.2019
Budtrans Systemy Aluminiowe...

Okna, drzwi, fasady i rolety to kluczowe filary działalności, jaką od 13 lat świadczy Budtrans, swoje usługi realizując na terenie kraj...

zachodniopomorskie
Okna i akcesoria okienne
15.04.2019
Usługi hydrauliczne H 2 O a...

Szukasz hydraulika do montażu ubikacji, bidetu, umywalki, wanny czy kabiny? Sprawdx ofertę firmy H2O Awaria. Nasza ekipa specjalistów j...

pomorskie
Hydraulika