Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Budownictwo  /  Domy drewniane  /  Firma Przemko Przemysław Biedrzycki

Przemko Przemysław Biedrzycki

Opis firmy:

  Firma Przemko powstała w 2001 roku. Na początku zajmowała się produkcją bram i elementów ogrodzeniowych.
W 2003 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o budownictwo szkieletowe i to z powodzeniem. W 2007 roku rozpoczęliśmy wykonywanie budowli w technologii STEICO. Dwa lata później w 2009 roku rozszerzyliśmy ofertę o sprzedaż materiałów konstrukcyjnych i ociepleniowych STEICO.

Na polskim rynku technologia budowy szkieletowej jest stosunkowo mało znana, jednak na świecie jest ona bardzo popularna i ceniona, ze względu na wysoką energooszczędność budynków, szybkość stawiania, trwałość i najważniejszą zaletę domów szkieletowych: ich cenę.
Jest ona kilkukrotnie niższa niż budownictwo tradycyjne i zapewnia przy wysokim wskaźniku energetyczności bardzo niskie koszty eksploatacyjne.

Promujemy technologie STEICO i materiały tej firmy, ponieważ sa one najzdrowszymi i najtrwalszymi materiałami stworzonymi do budowy domów szkieletowych. Cała technologia jest opracowana przez niemieckich naukowców i posiada niemieckie i unijne certyfikaty jakości.

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi budowlane. Począwszy od doradztwa, przez wykonanie budynku, wykończenia go pod klucz i zagospodarowaniu terenu na posesji.

Ofeta firmy:

Nasza firma proponuje Państwu budowę domów w technologii szkieletowej STEICO, z bardzo trwałych materiałów konstrukcyjnych i wełny drzewnej.

Naszym klientom proponujemy nie tylko wykonanie samych konstrukcji, ale również wykończenie całego domu włącznie ze wszystkimi instalacjami, pompą ciepła, rekuperatorem i wszystkich prac wykończeniowych, czyli całego domu począwszy od fundamentów, aż po dach. Jednym słowem domu pod klucz.

Nie ograniczamy się tak jak nasza konkurencja do wykonania samej konstrukcji. My proponujemy wygodny układ handlowy dla Państwa. Zajmujemy się wszystkim, zbudujemy fundamenty, postawimy dom, budynki gospodarcze i zagospodarujemy całą posesję. Jak wszyscy wiemy budowa domu to dość złożona operacja, w której będziemy przydatni, pomożemy z dokumentami, z wyborem projektu, skontaktujemy z architektem i konstruktorem. Wybudujemy dobry ciepły dom w technologii STEICO i zagospodarujemy całość Państwa działki. Oferujemy szybką i kompleksową usługę bez zmartwień i jakichkolwiek kłopotów, o które nie trudno podczas budowy w innych technologiach i zatrudnianiu wielu wykonawców.

System budowy domów szkieletowych STEICO jest bardzo przemyślaną i opatentowaną technologią ze wszystkimi dopuszczeniami i atestami, polskimi i europejskimi. Jest bardzo popularny w zachodniej europie ze względu na wysoką energooszczędność budynku. Domy budowane w tej technologii są dyfuzyjnie otwarte od zewnątrz co podnosi komfort mieszkania w budynku. Materiały służące do budowy są ekologiczne i zdrowe co również nie jest bez znaczenia, mogą być poddane recyklingowi. Budynki latem są chłodne, a zimą bardzo ciepłe, czego nie można powiedzieć o własnościach materiałów i budowli wykonanych z wełny mineralnej i styropianu. Budynki wykonujemy metodą prefabrykowania ścian w hali, co ogranicza znacznie koszty i pozwala przyśpieszyć czas budowy. Montaż budynku trwa około tygodnia. Następną zaletą jest dokładność i czystość wykonania. Budynki powstają szybko z zachowaniem bardzo wysokiej jakości i staranności.

Kontakt:

Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Leoncin
Ulica nr:Wilków nad Wisłą 27
Kod pocztowy:05-155
Osoba kontaktowa:Przemysław Biedrzycki
Telefon kom.:501660408
E-mail:wyślij list »
NIP:8381011877
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Firma w serwisie: ponad 9 lat
 
    Liczba wizyt: 1980
< cofnij
        Budownictwo
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
05.11.2021
Grupa Technicy Czyszczenia ...

Wykonujemy specjalistyczne mycie i czyszczenie powierzchni budowlanych. Wykonujemy mycie dachów, mycie elewacji oraz mycie i czyszczeni...

wielkopolskie
Budownictwo mieszkaniowe
18.10.2021
Przedsiębiorstwo drzewne Ja...

W Jawor-Parkiet kupisz najlepszej jakości deski podłogowe - z pewnością Cię zachwycą. Jesteśmy polskim producentem podłóg drewnianych z...

warmińsko-mazurskie
Parkiety i panele
07.10.2021
SPIDWELD Sp. z o.o. Sp. k.

Centrum Spawalnicze SPIDWELD to sklep internetowy oferujący wysokiej jakości elektronarzędzia oraz sprzęt spawalniczy. Na stronie sklep...

kujawsko-pomorskie
Elektronarzędzia
07.10.2021
Monterdom F.U.H. Tomasz Bierła

Monterdom to firma zajmująca się projektowaniem oraz budowaniem domów modułowych. Domki na zgłoszenie MONTERDOM cechuje nowoczesny desi...

wielkopolskie
Budownictwo ekologiczne