Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Organizacja budownictwa  /  Agencje nieruchomości  /  Firma House4you Nieruchomości

House4you Nieruchomości

Opis firmy:

  House4you jest licencjonowanym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, założonym w 2006 roku.
Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, gwarancję bezpieczeństwa przy obsłudze transakcji, profesjonalne usługi, rzetelne doradztwo oraz pełną dyskrecję.
Naszą dewizą jest profesjonalizm, dyskrecja oraz elastyczność w kontaktach z klientami, którym przedstawiamy najkorzystniejsze oferty, kierując się możliwościami finansowymi i sugerowanymi preferencjami.
W naszej firmie korzystamy z najnowszych technologii informatycznych i marketingu internetowego, każdą nieruchomość odwiedzamy osobiście i przygotowujemy unikatową dokumentację fotograficzną. Baza naszych ofert jest na bieżąco aktualizowana.
Zgłaszając nam ofertę nieruchomości mają Państwo pewność, iż bez dodatkowych kosztów, jej opis znajdzie się na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych o zasięgu ogólnopolskim a także ogólnoświatowym
W ramach współpracy z starannie wyselekcjonowanymi bankami i biurami notarialnymi zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa kredytowego oraz finansowania zakupu wybranych przez Państwa nieruchomości.
Ze względu na siedzibę firmy dysponujemy bardzo dobrym rozeznaniem terenów na północ od Warszawy w szczególności okolic Zalewu Zegrzyńskiego i starorzecza Bugu. Okolice te są jednymi z najpiękniejszych okolic podwarszawskich rokujących dynamiczny rozwój turystyki i bazy rekreacyjnej.
Położenie geograficzne, akweny wodne oraz naturalne parki krajobrazowych leżące 30 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy stanowią szczególną atrakcję turystyczną na weekendowe wypady poza miasto.
Różnorodność ścieżek rowerowych, miejsca połowu ryb dla wędkarzy oraz możliwość uprawiania sportów wodnych czyni ten rejon szczególnie atrakcyjnym w okresie letnim.
Wszystkie nasze transakcje są ubezpieczone.
Gwarancją wysokiej jakość usług jest licencja państwowa nr 7961.

Ofeta firmy:

W naszej ofercie mamy atrakcyjne domy, działki w okolicach Zalewu Zegrzyńskiego, oraz w Warszawie i północnych powiatach. Mamy też ciekawe siedliska w woj Warmińsko-Mazurskim oraz Podlaskim. Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą zabytkowych nieruchomości jak barokowy pałac w Bartoszycach.

Kontakt:

Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Michałów-Reginów
Ulica nr:Warszawska 133a
Kod pocztowy:50-119
Osoba kontaktowa:Katarzyna Mikulska
Telefon:+48223552960
Telefon kom.:+48507062666
Faks:+48224863234
Adres WWW:www.house4you.pl
E-mail:wyślij list »
NIP:5361379727
Regon:140453380
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Firma w serwisie: ponad 9 lat
  Logo firmy House4you Nieruchomości
    Liczba wizyt: 1309
< cofnij
        Organizacja budownictwa
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
05.11.2021
Grupa Technicy Czyszczenia ...

Wykonujemy specjalistyczne mycie i czyszczenie powierzchni budowlanych. Wykonujemy mycie dachów, mycie elewacji oraz mycie i czyszczeni...

wielkopolskie
Budownictwo mieszkaniowe
18.10.2021
Przedsiębiorstwo drzewne Ja...

W Jawor-Parkiet kupisz najlepszej jakości deski podłogowe - z pewnością Cię zachwycą. Jesteśmy polskim producentem podłóg drewnianych z...

warmińsko-mazurskie
Parkiety i panele
07.10.2021
SPIDWELD Sp. z o.o. Sp. k.

Centrum Spawalnicze SPIDWELD to sklep internetowy oferujący wysokiej jakości elektronarzędzia oraz sprzęt spawalniczy. Na stronie sklep...

kujawsko-pomorskie
Elektronarzędzia
07.10.2021
Monterdom F.U.H. Tomasz Bierła

Monterdom to firma zajmująca się projektowaniem oraz budowaniem domów modułowych. Domki na zgłoszenie MONTERDOM cechuje nowoczesny desi...

wielkopolskie
Budownictwo ekologiczne