Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Budownictwo  /  Budownictwo ekologiczne  /  Firma JOYBUD

JOYBUD

Opis firmy:

  Firma JOYBUD z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Batorego 35. Jesteśmy producentem prefabrykowanych domów drewnianych o konstrukcji szkieletowej. Specjalizujemy się w produkcji i montażu gotowych domów prefabrykowanych.

Wyróżnia nas to, że jesteśmy firmą nowego formatu. Technologię naszego produktu od wielu lat rozwijającą się na zachodzie Europy (Austria, Niemcy, Francja) z dużym powodzeniem przenieśliśmy do Polski.

Naszą uwagę skupiamy na jakości naszych usług oferując rozwiązania jakich na polskim rynku nikt nie stosuje. Jesteśmy pewni jakości poprzez stosowanie uczciwej technologii zgodnej z certyfikatem zachodnim oraz fachowe wykonawstwo.

Oferowane przez nas domy wyróżniają się nie tylko wysoką jakością oraz korzystną ceną, lecz również spełniają wymagania norm ekologicznych.

Posiadamy stałe zaplecze techniczne oraz transport niezbędny do podejmowania i realizacji budów na terenie całego kraju.

Wieloletnie doświadczenie, stosowana technologia, wysoki standard robót pozwalają nam skutecznie konkurować na rynku.

Oferujemy profesjonalne usługi na każdym etapie realizacji projektu od płyty fundamentowej po wykończenie pod klucz.

Staramy się budować trwałe relacje z Klientami. Od początku działalności kierujemy się zasadą, że zadowolony Klient to nasza najlepsza reklama.

Ofeta firmy:

Firma JOYBUD oferuje realizację domów gotowych na działce klienta:
- domy drewniane całoroczne w technologii szkieletowej z wykończeniem: stan surowy otwarty, stan surowy zamknięty, stan na zewnątrz gotowy, stan deweloperski, stan pod klucz.

Kontakt:

Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Ostrów Wielkopolski
Ulica nr:Batorego 35
Kod pocztowy:63-400
Osoba kontaktowa:Czesław Janusz Długopolski
Telefon kom.:500 581 402
E-mail:wyślij list »
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Firma w serwisie: ponad 9 lat
 
    Liczba wizyt: 1181
< cofnij
        Budownictwo
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
23.11.2020
Bud-Mak Tobiasz Makuła

Jesteśmy firmą inżynieryjno- techniczną. Dostarczamy usługi, materiały oraz urządzenia dla branży grzewczej i ciepłowniczej. Od początk...

świętokrzyskie
Instalacje gazowe
19.11.2020
El-Bud Serwis Sp. z o.o.

Oferujemy tynki maszynowe łódź, które są wykonywane bardzo szybko i sprawnie. Mamy bardzo niskie ceny, dlatego będziecie zadowoleni z n...

łódzkie
Inne usługi
16.11.2020
CuprumPro Sp. z o.o.

Obsługę projektową przedsięwzięć inwestycyjnych oferuje CuprumPro sp. z o. o. we Wrocławiu. Nasze projekty obejmują głównie przemysł mi...

dolnośląskie
Obiekty przemysłowe
16.11.2020
Hurtownia Drewna Sęk Sławom...

Nasza firma zajmuje się sprzedażą drewna różnego gatunku. Drewno można zastosować do ogrodów, na balkon czy na taras. Oferujemy również...

łódzkie
Drewno