Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Budownictwo  /  Inne budownictwo  /  Firma GC Investment S.A.

GC Investment S.A.

Opis firmy:

  Początki naszej działalności sięgają 1993 roku, kiedy zaczęliśmy zajmować się pozyskiwaniem nieruchomości i gospodarczym ich wykorzystaniem na własny rachunek. Z czasem, rozwinęliśmy swoją działalność o poszukiwanie terenów inwestycyjnych dla inwestorów zewnętrznych i obsługę procesu inwestycyjnego.

Od sierpnia 2005 r. posiadamy swoją wyspecjalizowaną pracownię architektoniczną, która wykonuje projekty wg wskazań inwestorów oraz własne projekty autorskie.

Z dniem 1 stycznia 2006 r. w strukturę GC Investment Sp. z o. o. włączony został Z. R. B. GOLI GLASS istniejący od 1993 r. , tym samym posiadający wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.

Po połączeniu dysponujemy potencjałem, który pozwala nam samodzielnie i fachowo obsłużyć cały proces inwestycyjny bądź jego dowolny etap zależnie od potrzeb inwestora.

Ofeta firmy:

Działalność inwestycyjna Spółki polega na nabywaniu atrakcyjnych cenowo i lokalizacyjnie nieruchomości, którym nadawany jest charakter projektu inwestycyjnego prowadzący do podniesienia wartości nieruchomości.
- Badania rynku pod kątem atrakcyjności i przeznaczenia nieruchomości
- Zaplanowaniu (wypracowanie koncepcji oraz planu inwestycji)
- Przygotowaniu (przygotowanie dokumentów formalnych-prawnych, przygotowanie projektu architektonicznego, budowlanego, wykonawczego)
- Realizacji inwestycji (prace budowlane oraz kontrola realizacji inwestycji)

Kontakt:

Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Ulica nr:Kolejowa 54
Kod pocztowy:40-606
Osoba kontaktowa:Damian Spendel
Telefon:322011820 w.23
Telefon kom.:662298513
Faks:322011820 w.21
E-mail:wyślij list »
NIP:9542256255
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Poleć firmę:
W FirmyBudowlane.pl: ponad 8 lat
 
    Liczba wizyt: 2050
Ogłoszenia firmy:
< cofnij
        Budownictwo
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
16.02.2019
Firma Handlowo-Usługowa WOK...

Każdy, kto posiada swój własny lokal mieszkalny, z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że po latach jego użytkowania niebezużyteczne j...

opolskie
Budownictwo mieszkaniowe
14.02.2019
Usługi Transportowe i Hande...

Swoją ofertę kierujemy do firm, jak i do klientów indywidualnych. Naszą firmę cechuje profesjonalizm, rzetelność i terminowość w wykony...

kujawsko-pomorskie
Dźwigi i żurawie
11.02.2019
Przedsiębiorstwo drogowe BE...

Firma budowlana, która oferuje produkty budowlane ciężkie. Nasza firma to betoniarnia, która posiada nie tylko produkt ale również usłu...

świętokrzyskie
Budownictwo drogowe
11.02.2019
Zakład Stolarski Iskra Anna...

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Tartaku Iskra, który znajduje się w Sycowie niedaleko Wrocławia. Jesteśmy ro...

dolnośląskie
Drewno