Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Budownictwo  /  Inne budownictwo  /  Firma GC Investment S.A.

GC Investment S.A.

Opis firmy:

  Początki naszej działalności sięgają 1993 roku, kiedy zaczęliśmy zajmować się pozyskiwaniem nieruchomości i gospodarczym ich wykorzystaniem na własny rachunek. Z czasem, rozwinęliśmy swoją działalność o poszukiwanie terenów inwestycyjnych dla inwestorów zewnętrznych i obsługę procesu inwestycyjnego.

Od sierpnia 2005 r. posiadamy swoją wyspecjalizowaną pracownię architektoniczną, która wykonuje projekty wg wskazań inwestorów oraz własne projekty autorskie.

Z dniem 1 stycznia 2006 r. w strukturę GC Investment Sp. z o. o. włączony został Z. R. B. GOLI GLASS istniejący od 1993 r. , tym samym posiadający wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.

Po połączeniu dysponujemy potencjałem, który pozwala nam samodzielnie i fachowo obsłużyć cały proces inwestycyjny bądź jego dowolny etap zależnie od potrzeb inwestora.

Ofeta firmy:

Działalność inwestycyjna Spółki polega na nabywaniu atrakcyjnych cenowo i lokalizacyjnie nieruchomości, którym nadawany jest charakter projektu inwestycyjnego prowadzący do podniesienia wartości nieruchomości.
- Badania rynku pod kątem atrakcyjności i przeznaczenia nieruchomości
- Zaplanowaniu (wypracowanie koncepcji oraz planu inwestycji)
- Przygotowaniu (przygotowanie dokumentów formalnych-prawnych, przygotowanie projektu architektonicznego, budowlanego, wykonawczego)
- Realizacji inwestycji (prace budowlane oraz kontrola realizacji inwestycji)

Kontakt:

Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Ulica nr:Kolejowa 54
Kod pocztowy:40-606
Osoba kontaktowa:Damian Spendel
Telefon:322011820 w.23
Telefon kom.:662298513
Faks:322011820 w.21
E-mail:wyślij list »
NIP:9542256255
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Poleć firmę:
W FirmyBudowlane.pl: ponad 8 lat
 
    Liczba wizyt: 2075
Ogłoszenia firmy:
< cofnij
        Budownictwo
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
22.04.2019
Mad - Bud Ceglarek Magdalena

Prace wykonujemy na terenie Mysłowic oraz okolic. Wystawiamy fakture Netto. Prace wykonujemy na podstawie zawarcia umowy o prace wykońc...

śląskie
Kładzenie płytek, kafelek i podłóg
16.04.2019
A-Tec Systemy Instalacyjne ...

Firma A-Tec Systemy Instalacyjne zaprasza do skorzystania ze swoich usług klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. Jesteśmy doświadc...

pomorskie
Intalacje grzewcze
16.04.2019
BoJeRo Bogdan Jęczmień

Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Bojero z siedzibą w Świdnicy. Od 1991 roku oferujemy rolety zewnętrzne zabezpieczające i antywła...

dolnośląskie
Żaluzje i rolety
16.04.2019
Budtrans Systemy Aluminiowe...

Okna, drzwi, fasady i rolety to kluczowe filary działalności, jaką od 13 lat świadczy Budtrans, swoje usługi realizując na terenie kraj...

zachodniopomorskie
Okna i akcesoria okienne