Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Instalacje budowlane  /  Inne instalacje  /  Firma Dąb-bet

Dąb-bet

Opis firmy:

  Firma „ Dąb-bet” prowadzona przez Alicję i Krzysztofa Tuszyńskich – od początku swojej działalności zajmuje się produkcją żelbetonowych zbiorników.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasz produkt był SOLIDNIE I SZCZELNIE wykonany.
Używamy beton klasy B-25 z dodatkiem plastyfikatora, ścianki lane jednolicie z dnem – odpowiednio wibrowane, zbrojone drutem żebrowanym 8, podwójnie izolowane izolbetem.
Wykonujemy szamba o pojemności od 5000 l jedno i wielo-komorowe. Można je łączyć zarówno w pionie jak i poziomie.
Duży plusem dla klienta jest usytuowanie naszej działalności przy trasie Radom – Lublin, dzięki czemu osoby zainteresowane kupnem mają możliwość wjechania na plac i zobaczenia procesu produkcji.
Jesteśmy pewni co do jakości swojego produktu. Posiadamy Atest PZH oraz Projekt Techniczny wyrobu. Szczelność naszych zbiorników, łatwość w montażu oraz miłe i profesjonalne doradztwo – znalazły szerokie uznanie u wielu klientów indywidualnych (posesje prywatne) jak i instytucji ( firmy deveperskie… ).
Używany często zwrot w naszych ogłoszeniach reklamowych – „ 100% satysfakcji” to nie slogan reklamowy lecz prawdziwa rzeczywistość !!!
Przez 4 – letni okres prowadzenia naszej działalności możemy poszczycić się owocnym powiększaniem się grona zadowolonych odbiorców – co świadczy o rzetelności i wiarygodności naszych zbiorników.
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną na terenie całego kraju. Zapewniamy transport samochodem ciężarowym z HDS-em oraz montaż szamba w dole.
Stosujemy transport grupowy – jadąc całym zestawem w jeden region Polski (dzieląc koszty dowozu w przeliczeniu na osoby).
Atrakcyjne ceny !!! Zapraszamy do współpracy.

Ofeta firmy:

- szamba betonowe
- przydomowe oczyszczalnie
- zbiorniki na deszczówkę
- zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę
- separatory tłuszczu.

Kontakt:

Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Gózd
Ulica nr:Kiedrzyn 20
Kod pocztowy:26-634
Osoba kontaktowa:Krzysztof Tuszyński
Telefon kom.:663 808 301
E-mail:wyślij list »
NIP:7961833029
Regon:140832090
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Firma w serwisie: ponad 11 lat
 
    Liczba wizyt: 1100
< cofnij
        Instalacje budowlane
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
05.11.2021
Grupa Technicy Czyszczenia ...

Wykonujemy specjalistyczne mycie i czyszczenie powierzchni budowlanych. Wykonujemy mycie dachów, mycie elewacji oraz mycie i czyszczeni...

wielkopolskie
Budownictwo mieszkaniowe
18.10.2021
Przedsiębiorstwo drzewne Ja...

W Jawor-Parkiet kupisz najlepszej jakości deski podłogowe - z pewnością Cię zachwycą. Jesteśmy polskim producentem podłóg drewnianych z...

warmińsko-mazurskie
Parkiety i panele
07.10.2021
SPIDWELD Sp. z o.o. Sp. k.

Centrum Spawalnicze SPIDWELD to sklep internetowy oferujący wysokiej jakości elektronarzędzia oraz sprzęt spawalniczy. Na stronie sklep...

kujawsko-pomorskie
Elektronarzędzia
07.10.2021
Monterdom F.U.H. Tomasz Bierła

Monterdom to firma zajmująca się projektowaniem oraz budowaniem domów modułowych. Domki na zgłoszenie MONTERDOM cechuje nowoczesny desi...

wielkopolskie
Budownictwo ekologiczne