Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Architekci, biura projektów  /  Obiekty użyteczności publicznej  /  Firma C14 Design Sp. z o. o.

C14 Design Sp. z o. o.

Opis firmy:

  URIMAT® działa już od 10 lat na europejskim i światowym rynku. W tym czasie stał się liderem w produkcji i dystrybucji bezwodnych pisuarów.
Pod względem technologicznym i jakościowym URIMAT® ze swoimi Szwajcarskimi korzeniami jest nie do pokonania przez konkurencję oferując najwyższą jakość produktu.
URIMAT® dbając o ekologię dba również o finanse swoich klientów. Oferujemy rozwiązania, które pozwolą obniżyć koszty projektowania, wykonania a później eksploatacji obiektów o przeznaczeniu publicznym typu: stadiony, obiekty sportowe, centra handlowe, kina, hotele, restauracje.
Jest już wiele firm w Europie, które zaufały nam i naszym produktom m. in.: MC Donald's, Aral, Burger King, Ikea Germany, Esso, Shell, Tetra Pak, KFC, SUBWAY, Daimler-Chrysler, Credit Suisse. A także na stadionach m.in.: New Football Stadium of RCD ESPANYOL, Barcelona (386 szt.); AFG Arena, St. Gallen ( 126 szt.); Stade de Genève, Geneva (174 szt.); St. Jakobpark, Bazylea (260 szt.).
W polsce zaufali nam już : restauracja Jeff’s, Bierhalle, Mc Donalds, Sieć AmRest (Pizza Hut, KFC, Burger King), CH Złote tarasy Warszawa, CH Tulipan Łódź, Lotos, BP, Statoil.
Pisuar bezwodny URIMAT® daje oszczędność ok. 100.000 litrów wody rocznie czyli, w zależności od natężenia ruchu, ok. 2000 zł na jednym pisuarze! Rozwiązanie to przynosi więc wymierne efekty zarówno jeśli chodzi o ochronę środowiska naturalnego, jak i oszczędności finansowe.
Zamontowanie pisuaru URIMAT® w nowym budynku daje także wymierne oszczędności jeśli chodzi o montaż. Przy zastosowaniu standardowego pisuaru ze spłuczką na fotokomórkę, stelażem, podprowadzeniem wody oraz prądu do spłuczki, jego koszt wynosi średnio 3100 zł. Pisuar URIMAT® wymaga jedynie montażu rury odpływowej – co daje sumę średnio 2200 zł z dalszą oszczędnością wody, ok.2000 zł rocznie na pisuarze, przez wszystkie lata eksploatacji.

Ofeta firmy:

URIMAT® to specjalnie zaprojektowany pisuar, który nie posiada rogów, krawędzi ani powierzchni, w których mogłyby odkładać się osad lub bakterie. Muszla jest wykonana z jednego odlewu poliwęglanu, którego niezwykle gładka powierzchnia nie posiada w swojej strukturze najmniejszych nawet porów, gdzie mogłaby odkładać się uryna i bakterie.
Pisuaru nie należy myć środkami chemicznymi, a jedynie spryskać specjalnym aktywnie czyszczącym środkiem MB ActiveCleaner. Zawarte w nim drobnoustroje, oczyszczają spryskiwaną powierzchnię z organicznych substancji, co nie pozwala na rozwój innym bakteriom, a przez to także zapachom.
Produkt ten, zdobywca wielu nagród w konkursach budowlanych i ekologicznych, m.in. na 'Najbardziej Innowacyjny Produkt mający na celu ochronę środowiska' na targach w Australii.

W ofercie URIMAT® posiada dwa modele bezwodnych pisuarów większy i mniejszy URIMAT® Eco oraz URIMAT® Compact.

Kontakt:

Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Marki
Ulica nr:Moniuszki 2
Kod pocztowy:05-260
Osoba kontaktowa:Kuba Gliszczyński
Telefon kom.:604128000
E-mail:wyślij list »
NIP:1251524729
Regon:141764640
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Firma w serwisie: ponad 13 lat
 
    Liczba wizyt: 3186
< cofnij
        Architekci, biura projektów
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
02.12.2022
Justyna Małgorzata Pawlewicz

Jesteśmy małą rodzinną firmą. Specjalizujemy się w wierceniu otworów w materiałach budowlanych. Doświadczenie kilkuletnie zdobyte na ró...

kujawsko-pomorskie
Inne usługi
23.11.2022
IL-Bud Piotr Wiśniewski

Nasza firma zajmuje sie uslugami budowlanymi wykonczenia wnecz prace murarskie tynki elewacje wykonujemy szpachlowanie malowanie tynki ...

wielkopolskie
Rusztowania budowlane
20.10.2022
Kodoor Andrzej Kowalewski

KoDoor to firma która powstała z wieloletniego doświadczenia stolarki okienno- drzwiowej z siedzibą w Suwałkach. Cechuje Nas wysoki pro...

podlaskie
Drzwi, bramy i ogrodzenia
30.09.2022
Signus Zbigniew Bania

Zastanawiasz się, jakiej firmie remontowo-budowlanej zlecić wykończenie swoich domowych wnętrz? Twój dom lub mieszkanie znajduje się na...

śląskie
Inne budownictwo