Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Organizacja budownictwa  /  Agencje nieruchomości  /  Firma Emmerson S.A. Oddział Gdańsk-Oliwa

Emmerson S.A. Oddział Gdańsk-Oliwa

Opis firmy:

  Emmerson SA jest jednym z liderów we wszystkich sektorach rynku nieruchomości w Polsce. Działa poprzez oddziały w największych polskich miastach. Szeroka oferta firmy zawiera mieszkania, domy, nieruchomości biurowe i handlowe, grunty, działki, nieruchomości przemysłowe oraz centra magazynowe na sprzedaż i do wynajęcia.
Naszymi klientami są osoby prywatne, deweloperzy, firmy, instytucje krajowe oraz wielkie międzynarodowe korporacje. Bazujemy na profesjonalnej i rzetelnej obsłudze. Atutem firmy jest ponad trzystuosobowa fachowa kadra. Profesjonalni, doświadczeni i licencjonowani pośrednicy spółki świadczą rzetelne usługi zgodnie z oczekiwaniami Klientów i w zgodzie ze standardami zawodowymi.
Analitycy firmy Emmerson dzięki znakomitej znajomości lokalnych rynków dostarczają wszelkiego typu analizy i raporty związane z rynkiem nieruchomości w Polsce, niezbędne deweloperom i indywidualnym inwestorom w planowaniu przedsięwzięć.
Spółka powołała również podmioty zależne. Jako Emmerson Zarządzanie oferuje usługi zarządzania nieruchomościami. Firma Emmerson Evaluation świadczy natomiast usługi rzeczoznawstwa opracowując kompleksowe wyceny nieruchomości.
Mottem działania firmy jest hasło: „Emmerson Twój Partner w Nieruchomościach”.

Ofeta firmy:

Oferujemy usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości w kraju i zagranicą. Dysponujemy bogatą ofertą mieszkań i domów, a także powierzchni biurowej, handlowej i magazynowej oraz gruntów.

Naszą ambicją jest zagwarantowanie Państwu kompleksowej obsługi. Dlatego prowadzimy również doradztwo prawne, inwestycyjne, architektoniczne i budowlane. Dzięki stałej współpracy z firmą Money Expert możemy zapewnić Państwu niezbędną pomoc przy ubieganiu się o kredyty. Wykwalifikowana kadra, profesjonalna obsługa i wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości to niewątpliwe zalety firmy EMMERSON.

Kontakt:

Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Ulica nr:Abrahama 1A
Kod pocztowy:80-307
Osoba kontaktowa:Andrzej Prusinowski
Telefon kom.:516-000-819
Adres WWW:emmerson.pl
E-mail:wyślij list »
NIP:1180074229
Regon:015484578
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Poleć firmę:
W FirmyBudowlane.pl: ponad 9 lat
  Logo firmy Emmerson S.A. Oddział Gdańsk-Oliwa
    Liczba wizyt: 2191
Ogłoszenia firmy:
< cofnij
        Organizacja budownictwa
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
23.09.2018
SŁAWBUD Sławomir Kociniewski

Specjalizujemy się w osuszaniu, renowacji oraz uszczelnianiu budowli nowo wznoszonych i zabytkowych. ...

pomorskie
Osuszanie budynków
22.09.2018
Pracownia Projektowa Agnies...

Moble. projekt to pracownia projektowa, która istnieje od 2013 roku ( wcześniej jako deSde ). Mamy doświadczenie w projektach komercyjn...

śląskie
Architektura wnętrz
20.09.2018
Plast-Bud Zofia i Kazimierz...

Firma PLAST-BUD w Ciechanowie oferuje instalacje sanitarne i wyposażenie łazienek. Funkcjonujemy na terenie całego kraju od 1995 r. i d...

mazowieckie
Intalacje grzewcze
19.09.2018
P.H.U. Sat - System Ireneus...

Sat-System zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem monitoringiem, wideofonów i domofonów, automatyki szlabanów oraz bram garażowych,...

śląskie
Systemy ochrony i bezpieczeństwa