Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Organizacja budownictwa  /  Oprogramowanie dla budownictwa  /  Firma P.P.U. OMEGA Sp. z o. o.

P.P.U. OMEGA Sp. z o. o.

Opis firmy:

  Firma P.P.U. OMEGA sp. z o. o., która jest producentem systemu monitorowania pojazdów XTrack, istnieje od 1989 roku i jest w całości przedsiębiorstwem o kapitale krajowym.
Początkowy okres działalności firmy to usługi w zakresie projektowania oraz opracowania nowych wyrobów, łącznie z wykonaniem modeli i prototypów w dziedzinie mechaniki, mechaniki precyzyjnej, elektroniki, automatyki, informatyki, czy urządzeń technologicznych.

Zdobyte doświadczenie, nowoczesne zaplecze techniczne oraz budowany przez lata zespół specjalistów pozwoliły rozszerzyć zakres działalności przedsiębiorstwa o dedykowane rozwiązania monitoringu pracy pojazdów i maszyn Xtrack.

Podstawowym założeniem, określającym kierunki prac projektowych zarówno w warstwie sprzętowej, jak i programowej oraz pozostającym głównym czynnikiem wpływającym na rozwój produktu, było opracowanie systemu telematycznego, który dzięki szerokiej gamie zaawansowanych funkcjonalności stałby się narzędziem efektywnego zarządzania, jednocześnie pozwalając optymalizować koszty użytkowania pojazdów i maszyn w przedsiębiorstwie.
System XTrack był wielokrotnie prezentowany na różnego rodzaju targach. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak na Międzynarodowych Targach Ekologicznych POLEKO w Poznaniu, gdzie jest prezentowany regularnie od 2004 roku. System XTrack Komunal prezentowany na targach w 2007 został nominowany do nagrody w konkursie o Złoty Medal MTP. W ofercie firmy OMEGA znajduje się również dedykowany system przystosowany dla potrzeb firm budowlanych XTrack Machina

Ofeta firmy:

XTrack jest systemem wspomagającym zarządzanie flotą pojazdów i maszyn, niezależnie od rodzaju pojazdów, sposobu ich wykorzystywania, wielkości przedsiębiorstwa czy jego organizacji. System wykorzystujący, m.in. technologię GPS, umożliwia pełny nadzór nad pojazdami i pracownikami, tj. aktualną kontrolę lokalizacji pojazdu, rozliczanie czasu jazdy czy postojów, przebytych odległości, czy efektywności wykonania powierzonych zadań.

XTrack Machina to system dedykowany dla przedsiębiorstw wykorzystujących wszelkiego rodzaju maszyny i urządzenia m.in. w budownictwie, drogownictwie, robotach leśnych czy kopalniach odkrywkowych.

Szczegółowa analiza danych dotyczących czasu pracy maszyn, zużycia paliwa czy miejsca wykonywania zlecenia, pozwala dzięki rozbudowanym raportom na określenie np. kosztów wykonywanych zleceń, czasu trwania konkretnego zlecenia. XTrack Machina jest narzędziem umożliwiającym kontrolę w zakresie sposobu użytkowania tego sprzętu jak i miejsca i czasu pracy.

Kontakt:

Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Ulica nr:Piastowska 63a
Osoba kontaktowa:Dorota Jankowska
Telefon kom.:507 062 834
Adres WWW:xtrack.com/pl/
E-mail:wyślij list »
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Poleć firmę:
W FirmyBudowlane.pl: ponad 11 lat
 
    Liczba wizyt: 2339
< cofnij
        Organizacja budownictwa
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
15.08.2019
Maat Drozdowscy i Szulczyk ...

Jeśli szukają Państwo eleganckich i równocześnie solidnych systemów okiennych, warto zapoznać się z propozycją firmy Maat ze Szczecina....

zachodniopomorskie
Żaluzje i rolety
12.08.2019
R.G. Ryszard Grabowski

Szukasz sklepu narzędziowego z dobrą i dużą ofertą? Sklep online - RG Narzędzia to oferta ponad 40 000 produktów m. in. autoryzowanych....

podlaskie
Elektronarzędzia
12.08.2019
Składnica Maszyn Rolniczych...

Składnica Maszyn Rolniczych ROLMASZ powstała z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na fachowe produkty wykorzystywane w specjalności remon...

lubuskie
Elektronarzędzia
09.08.2019
Han-Bud Brukarstwo Norbert ...

Firma Han-Bud Halbiniak Brukarstwo i usługi budowlane powstała w 1989 roku. Przez ten czas zdobyliśmy duże grono zadowolonych klientów....

śląskie
Brukarstwo