Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Organizacja budownictwa  /  Oprogramowanie dla budownictwa  /  Firma P.P.U. OMEGA Sp. z o. o.

P.P.U. OMEGA Sp. z o. o.

Opis firmy:

  Firma P.P.U. OMEGA sp. z o. o., która jest producentem systemu monitorowania pojazdów XTrack, istnieje od 1989 roku i jest w całości przedsiębiorstwem o kapitale krajowym.
Początkowy okres działalności firmy to usługi w zakresie projektowania oraz opracowania nowych wyrobów, łącznie z wykonaniem modeli i prototypów w dziedzinie mechaniki, mechaniki precyzyjnej, elektroniki, automatyki, informatyki, czy urządzeń technologicznych.

Zdobyte doświadczenie, nowoczesne zaplecze techniczne oraz budowany przez lata zespół specjalistów pozwoliły rozszerzyć zakres działalności przedsiębiorstwa o dedykowane rozwiązania monitoringu pracy pojazdów i maszyn Xtrack.

Podstawowym założeniem, określającym kierunki prac projektowych zarówno w warstwie sprzętowej, jak i programowej oraz pozostającym głównym czynnikiem wpływającym na rozwój produktu, było opracowanie systemu telematycznego, który dzięki szerokiej gamie zaawansowanych funkcjonalności stałby się narzędziem efektywnego zarządzania, jednocześnie pozwalając optymalizować koszty użytkowania pojazdów i maszyn w przedsiębiorstwie.
System XTrack był wielokrotnie prezentowany na różnego rodzaju targach. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak na Międzynarodowych Targach Ekologicznych POLEKO w Poznaniu, gdzie jest prezentowany regularnie od 2004 roku. System XTrack Komunal prezentowany na targach w 2007 został nominowany do nagrody w konkursie o Złoty Medal MTP. W ofercie firmy OMEGA znajduje się również dedykowany system przystosowany dla potrzeb firm budowlanych XTrack Machina

Ofeta firmy:

XTrack jest systemem wspomagającym zarządzanie flotą pojazdów i maszyn, niezależnie od rodzaju pojazdów, sposobu ich wykorzystywania, wielkości przedsiębiorstwa czy jego organizacji. System wykorzystujący, m.in. technologię GPS, umożliwia pełny nadzór nad pojazdami i pracownikami, tj. aktualną kontrolę lokalizacji pojazdu, rozliczanie czasu jazdy czy postojów, przebytych odległości, czy efektywności wykonania powierzonych zadań.

XTrack Machina to system dedykowany dla przedsiębiorstw wykorzystujących wszelkiego rodzaju maszyny i urządzenia m.in. w budownictwie, drogownictwie, robotach leśnych czy kopalniach odkrywkowych.

Szczegółowa analiza danych dotyczących czasu pracy maszyn, zużycia paliwa czy miejsca wykonywania zlecenia, pozwala dzięki rozbudowanym raportom na określenie np. kosztów wykonywanych zleceń, czasu trwania konkretnego zlecenia. XTrack Machina jest narzędziem umożliwiającym kontrolę w zakresie sposobu użytkowania tego sprzętu jak i miejsca i czasu pracy.

Kontakt:

Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Ulica nr:Piastowska 63a
Osoba kontaktowa:Dorota Jankowska
Telefon kom.:507 062 834
Adres WWW:xtrack.com/pl/
E-mail:wyślij list »
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Poleć firmę:
W FirmyBudowlane.pl: ponad 10 lat
 
    Liczba wizyt: 2279
< cofnij
        Organizacja budownictwa
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
16.02.2019
Firma Handlowo-Usługowa WOK...

Każdy, kto posiada swój własny lokal mieszkalny, z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że po latach jego użytkowania niebezużyteczne j...

opolskie
Budownictwo mieszkaniowe
14.02.2019
Usługi Transportowe i Hande...

Swoją ofertę kierujemy do firm, jak i do klientów indywidualnych. Naszą firmę cechuje profesjonalizm, rzetelność i terminowość w wykony...

kujawsko-pomorskie
Dźwigi i żurawie
11.02.2019
Przedsiębiorstwo drogowe BE...

Firma budowlana, która oferuje produkty budowlane ciężkie. Nasza firma to betoniarnia, która posiada nie tylko produkt ale również usłu...

świętokrzyskie
Budownictwo drogowe
11.02.2019
Zakład Stolarski Iskra Anna...

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Tartaku Iskra, który znajduje się w Sycowie niedaleko Wrocławia. Jesteśmy ro...

dolnośląskie
Drewno