Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Organizacja budownictwa  /  Oprogramowanie dla budownictwa  /  Firma P.P.U. OMEGA Sp. z o. o.

P.P.U. OMEGA Sp. z o. o.

Opis firmy:

  Firma P.P.U. OMEGA sp. z o. o., która jest producentem systemu monitorowania pojazdów XTrack, istnieje od 1989 roku i jest w całości przedsiębiorstwem o kapitale krajowym.
Początkowy okres działalności firmy to usługi w zakresie projektowania oraz opracowania nowych wyrobów, łącznie z wykonaniem modeli i prototypów w dziedzinie mechaniki, mechaniki precyzyjnej, elektroniki, automatyki, informatyki, czy urządzeń technologicznych.

Zdobyte doświadczenie, nowoczesne zaplecze techniczne oraz budowany przez lata zespół specjalistów pozwoliły rozszerzyć zakres działalności przedsiębiorstwa o dedykowane rozwiązania monitoringu pracy pojazdów i maszyn Xtrack.

Podstawowym założeniem, określającym kierunki prac projektowych zarówno w warstwie sprzętowej, jak i programowej oraz pozostającym głównym czynnikiem wpływającym na rozwój produktu, było opracowanie systemu telematycznego, który dzięki szerokiej gamie zaawansowanych funkcjonalności stałby się narzędziem efektywnego zarządzania, jednocześnie pozwalając optymalizować koszty użytkowania pojazdów i maszyn w przedsiębiorstwie.
System XTrack był wielokrotnie prezentowany na różnego rodzaju targach. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak na Międzynarodowych Targach Ekologicznych POLEKO w Poznaniu, gdzie jest prezentowany regularnie od 2004 roku. System XTrack Komunal prezentowany na targach w 2007 został nominowany do nagrody w konkursie o Złoty Medal MTP. W ofercie firmy OMEGA znajduje się również dedykowany system przystosowany dla potrzeb firm budowlanych XTrack Machina

Ofeta firmy:

XTrack jest systemem wspomagającym zarządzanie flotą pojazdów i maszyn, niezależnie od rodzaju pojazdów, sposobu ich wykorzystywania, wielkości przedsiębiorstwa czy jego organizacji. System wykorzystujący, m.in. technologię GPS, umożliwia pełny nadzór nad pojazdami i pracownikami, tj. aktualną kontrolę lokalizacji pojazdu, rozliczanie czasu jazdy czy postojów, przebytych odległości, czy efektywności wykonania powierzonych zadań.

XTrack Machina to system dedykowany dla przedsiębiorstw wykorzystujących wszelkiego rodzaju maszyny i urządzenia m.in. w budownictwie, drogownictwie, robotach leśnych czy kopalniach odkrywkowych.

Szczegółowa analiza danych dotyczących czasu pracy maszyn, zużycia paliwa czy miejsca wykonywania zlecenia, pozwala dzięki rozbudowanym raportom na określenie np. kosztów wykonywanych zleceń, czasu trwania konkretnego zlecenia. XTrack Machina jest narzędziem umożliwiającym kontrolę w zakresie sposobu użytkowania tego sprzętu jak i miejsca i czasu pracy.

Kontakt:

Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Ulica nr:Piastowska 63a
Osoba kontaktowa:Dorota Jankowska
Telefon kom.:507 062 834
Adres WWW:xtrack.com/pl/
E-mail:wyślij list »
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Poleć firmę:
W FirmyBudowlane.pl: ponad 10 lat
 
    Liczba wizyt: 2310
< cofnij
        Organizacja budownictwa
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
22.04.2019
Mad - Bud Ceglarek Magdalena

Prace wykonujemy na terenie Mysłowic oraz okolic. Wystawiamy fakture Netto. Prace wykonujemy na podstawie zawarcia umowy o prace wykońc...

śląskie
Kładzenie płytek, kafelek i podłóg
16.04.2019
A-Tec Systemy Instalacyjne ...

Firma A-Tec Systemy Instalacyjne zaprasza do skorzystania ze swoich usług klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. Jesteśmy doświadc...

pomorskie
Intalacje grzewcze
16.04.2019
BoJeRo Bogdan Jęczmień

Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Bojero z siedzibą w Świdnicy. Od 1991 roku oferujemy rolety zewnętrzne zabezpieczające i antywła...

dolnośląskie
Żaluzje i rolety
16.04.2019
Budtrans Systemy Aluminiowe...

Okna, drzwi, fasady i rolety to kluczowe filary działalności, jaką od 13 lat świadczy Budtrans, swoje usługi realizując na terenie kraj...

zachodniopomorskie
Okna i akcesoria okienne