Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Usługi budowlane  /  Wykańczanie wnętrz  /  Firma P.P.H.U. COMBUD

P.P.H.U. COMBUD

Opis firmy:

  Szanowni Państwo.
Firma P.P.H.U.COMBUD jest producentem w branży kominkowej. Wykonujemy otwarte paleniska oraz kominki z wkładami żeliwnymi lub stalowo-szamotowymi. Zapewniamy kompleksową obsługę - poczynając od tworzenia projektu poprzez wykonawstwo a zakończywszy na obsłudze serwisowej. Projektując kominki staramy się łączyć walory funkcjonalne i estetyczne. Wykonujemy elementy wykończenia wnętrz z wykorzystaniem kamienia naturalnego. Realizujemy zamówienia indywidualne odbiorcy.

Ofeta firmy:

Wszystkie rodzaje kominków: tradycyjne kominki rustykalne, stylowe kominki marmurowe, drewniane portale kominkowe, nowoczesne obudowy kominkowe.
Zapewniamy kompleksową obsługę - poczynając od tworzenia projektu poprzez wykonawstwo a zakończywszy na obsłudze serwisowej.
Oprócz kominków zajmujemy się również budową grilli ogrodowych, instalacji systemów kominowych i systemów dystrybucji gorącego powietrza(DGP).
Wykonujemy elementy wykończenia wnętrz - elewacje, parapety, posadzki, blaty kuchenne, zegary kamienne i nietypowe elementy wykończenia wnętrz z kamienia naturalnego.
W naszej ofercie posiadamy również systemy kominowe z rdzeniem ceramicznym dla wszystkich paliw , oraz kominy stalowe kwasoodporne i żarowe.

Kontakt:

Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łask
Ulica nr:Narutowicza 26
Kod pocztowy:98-100
Osoba kontaktowa:Ewa Różycka
Telefon:(043)675-24-34
Faks:(043)675-24-34
E-mail:wyślij list »
NIP:8311120673
Regon:730333127
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Poleć firmę:
W FirmyBudowlane.pl: ponad 11 lat
 
    Liczba wizyt: 3256
< cofnij
        Usługi budowlane
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
18.10.2019
BTB Beton Architektoniczny ...

Fachowe produkty z betonu architektonicznego w wybranym kształcie, rozmiarze oraz fakturze oferuje firma BTB z Warszawy. Nasze detale s...

mazowieckie
Cegły, beton i cement
17.10.2019
Firma Budowlana BAUMAG Grze...

Firma budowlana BAUMAG specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych oraz budowie obiektów niemieszkalnych. Oferta jest skierowana d...

śląskie
Budownictwo mieszkaniowe
16.10.2019
Eurodoors Sp. z o.o.

Sprzedażą stolarki otworowej zajmuje się firma Eurodoors z siedzibą w Pruszczu Gdańskim. Jesteśmy profesjonalną firmą, która współpracu...

pomorskie
Drzwi, bramy i ogrodzenia
15.10.2019
Noreststudio Bartłomiej Dzi...

Noreststudio to firma założona w roku 2019, lecz działająca na polu projektowym od 6 lat. Zajmujemy się projektowaniem przestrzeni pryw...

małopolskie
Architektura wnętrz