Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Budownictwo  /  Sauny  /  Firma AMS SAUNA

AMS SAUNA

Opis firmy:

  Zatrudniony w niej zespół wykwalifikowanych pracowników, nieprzerwanie od 2003 roku zajmuje się projektowaniem oraz realizacją różnorodnych, często nietypowych obiektów i zadań.
Budujemy sauny wolnostojące jak i zabudowane w istniejące pomieszczenia, od projektu po instruktaż użytkowania z próbą generalną na życzenie Klienta włącznie - zawsze zwracając uwagę na solidność wykonania.

Unikalność naszych produktów stanowią jakość materiałów użytych do produkcji oraz ich różnorodność. Ciągle doskonalimy jakość świadczonych przez naszą firmę usług oraz oferowane wyroby. Wszystkie materiały użyte do budowy posiadają wymagane atesty i certyfikaty dopuszczające do użytkowania w budownictwie.
Zapewniamy doradztwo w zakresie projektowania, instalacji, montażu, transportu, instruktażu oraz pełnego serwisu gwarancyjnego (do 36 miesięcy) i pogwarancyjnego z zaopatrzeniem w części i akcesoria oraz materiały eksploatacyjne.

Ofeta firmy:

Firma AMS SAUNA to producent saun fińskich. Oferujemy sauny fińskie dopasowane do potrzeb klienta. W ofercie posiadamy również kabiny infrared, łaźnie parowe, minibaseny SPA. Wszystkie produkty z naszej oferty dostępne są w sklepie internetowym.

W ciągłej ofercie posiadamy wszelkie urządzenia i akcesoria związane z sauną: znakomitej jakości piece elektryczne produkcji fińskiej i szwedzkiej (o mocy od 2,3 ÷ 33 kW), piece opalane drewnem, akcesoria saunowe (m.in: cebrzyki, chochelki, balie do schładzania się po saunie, olejki zapachowe /aromaterapia/, oświetlenie wielobarwne /chromoterapia/), oraz materiały do budowy saun.

Kontakt:

Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Konin
Ulica nr:Spółdzielców 85A
Kod pocztowy:62-635
Osoba kontaktowa:Maciej Szklarski
Telefon:(0-63) 220-55-04
Telefon kom.:606 354 994
Faks:(0-63) 220-43-63
Adres WWW:www.amssauna.pl
E-mail:wyślij list »
NIP:7791981221
Regon:300599045
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Firma w serwisie: ponad 13 lat
  Logo firmy AMS SAUNA
    Liczba wizyt: 3246
< cofnij
        Budownictwo
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
22.01.2021
Architektonik Mateusz Jastr...

Firma Architektonik to sklep internetowy z bardzo wytrzymałymi fugami do kostki brukowej oraz płyt tarasowych, a także z impregnatami d...

zachodniopomorskie
Materiały wykończeniowe
18.01.2021
Ankra Deweloper Sp. z o.o.

Szukasz mieszkania lub domu w Bytowie? Zapoznaj się z ofertą dewelopera Ankra i zostań właścicielem wymarzonego lokum! Zamieszkaj na no...

pomorskie
Deweloperzy
15.01.2021
3Q-Projekt Daniel Łasek

Nasz zespół tworzą ludzie o różnych profesjach i zainteresowaniach. łączy nas jedno – do pracy podchodzimy z pasją i pełnym zaang...

mazowieckie
Wykańczanie wnętrz
15.01.2021
Ts Energy K.Talik J.Srebrny...

Jeżeli szukasz firmy, która zapewni Ci profesjonalny montaż paneli słonecznych, pomp ciepła lub też instalacji fotowoltaicznej korzysta...

małopolskie
Intalacje grzewcze