Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Materiały budowlane  /  Farby, lakiery i kleje  /  Firma OPTIMUM Systemy Dekoracji Wnętrz Sp. z o. o.

OPTIMUM Systemy Dekoracji Wnętrz Sp. z o. o.

Opis firmy:

  Tradycja dekoracji produkowanych przez Optimum sięga, lat 90 ubiegłego stulecia. Wówczas to założyciele przedsiębiorstwa przywieźli z Hiszpanii pomysł na produkcje nowoczesnych dekoracji ściennych. Dzięki ich determinacji i poczuciu dobrego smaku z malutkiej fabryczki udało się stworzyć prężne przedsiębiorstwo, które na chwilę obecną oferuje bogatą gamę dekoracji ściennych, jest generalnym dystrybutorem w Polsce hiszpańskiej marki narzędzi pneumatycznych, będących uzupełnieniem oferty produktowej oraz korzystając ze światowych trendów w tej dziedzinie prowadzi badania oraz prace nad poszerzeniem gamy produktów.
Od początku działalności wysoka jakość produkowanych dekoracji opierała się na profesjonalizmie kadry badawczo-rozwojowej oraz odpowiedzialnego za finalny produkt zespołu produkcyjnego. Stąd szereg szkoleń i seminariów, które pozwalały konsultować wyniki własnych doświadczeń z doświadczeniami innych producentów. Jednocześnie, wiedząc iż w ogromnej mierze wysoka jakość produktu finalnego oraz terminowość dostaw bierze swój początek w dobrych relacjach z dostawcami, zapadły decyzje, które pozwoliły na długotrwałą współpracę z największymi i najnowocześniejszymi firmami z branży.
Dzisiaj posiadając już duże doświadczenie tak produkcyjne jak i handlowe, stawiamy, tak jak u progu działalności, na doświadczoną kadrę badawczo rozwojową, na szeroką i stale pogłębianą wiedzę konsultantów handlowych oraz przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów z oferowanych im dekoracji.

Ofeta firmy:

W skład bazy produktowej wchodzi:
1. tapeta natryskowa GOTELE,
2. doskonale kryjąca farba ścienna wewnętrzna o wysokiej jakości bieli – EKO+,
3. bezbarwny lakier akrylowy - LATEX, tworzący w pełni zmywalną powłokę na ścianach pokrytych produktami GOTELE,
4. Farba Piaskowa pozwalająca uzyskać na malowanej powierzchni charakterystyczną szorstką tekturę piaskowca,
5. wewnętrzny tynk dekoracyjny – STARY TYNK wraz z woskami koloryzującymi
6. urządzenie do zabezpieczania powierzchni malowanych – OKLEJARKA DO PAPIERU.
Uzupełnieniem oferty produktowej, są najwyższej jakości i trwałości urządzenia, firmy KRIPXE, niezbędne do prowadzenia prac malarskich oraz sprężarki powietrza FINI.
Będąc producentem, firma OPTIMUM zapewnia: pokazy i szkolenia dla wykonawców, solidne wywiązywanie się z terminów zamówień oraz oferuje korzystne warunki współpracy.

Kontakt:

Województwo:małopolskie
Miejscowość:Chełmek
Ulica nr:Kilińskiego 2
Kod pocztowy:32-660
Osoba kontaktowa:Iwona Wilczak
Telefon:(0-33 ) 846 44 20
Faks:(0-33) 846 12 88
E-mail:wyślij list »
NIP:5492298076
Lokalizacja:zobacz na mapie »
Firma w serwisie: ponad 13 lat
 
    Liczba wizyt: 5683
Ogłoszenia firmy:
< cofnij
        Materiały budowlane
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
10.07.2020
Hygge Hus Sp. z o.o.

Podobają się Wam domy skandynawskie? Chcecie mieć taki dom dla siebie? My możemy w tym pomóc. Oferujemy domy gotowe dopasowane wielkośc...

podlaskie
Domy drewniane
09.07.2020
Alpin Group Sp. z o.o.

Firma Alpin Group zajmuję się wykonywaniem wszelkiego typu prac specjalistycznych na wysokości z zastosowaniem technik dostępu linowego...

łódzkie
Prace wysokościowe
09.07.2020
Obsługa Inwestycji Budowlan...

Firma OIB Krzysztof Chrzanowski funkcjonuje na rynku od 2020 roku, jednak doświadczenie nabyte w latach poprzednich czyni ją konkretnym...

pomorskie
Wynajem sprzętu budowlanego
09.07.2020
PUR SOLUTIONS ANDRZEJ ANTOS...

PUR Solutions to firma zajmuje się wykonywaniem hydroizolacji, termoizolacji poprzez hydrodynamiczy natrysk pian poliuretanowych i elas...

mazowieckie
Ocieplanie budonków