Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Materiały budowlane  /  Materiały izolacyjne  /  Firma Almag F.H.U.

Almag F.H.U.

Opis firmy:

  Firma F.H.U. ALMAG powstałą w 2001r zajmująca się działalnością usługową w zakresie księgowo-biurowym oraz handlem materiałami budowlanymi.
Dynamiczny rozwój, dzięki pracy i nakładom własnym zaowocował sukcesem naszego przedsiębiorstwa na rynku lokalnym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w 2006 roku przystąpiliśmy do rozszerzenia naszego profilu działalności o Dział Sprzedaży Elektronicznej na Platformie internetowej – www.almag.istore.pl. Dzięki temu nasze dotychczasowe sukcesy i doświadczenie będą jeszcze lepiej wykorzystane w celu zaspokojeniu potrzeb naszych Partnerów w handlu.
W naszej firmie za realizację zadań, nakładanych na nas przez Klientów odpowiadają wyspecjalizowani pracownicy. W naszej działalności bezwzględnym priorytetem we wszystkich działaniach są dobre relacje z naszym Klientem. Dlatego idąc w tym kierunku towary oferowane przez nasze przedsiębiorstwo bezwzględnie pochodzą ze sprawdzonych i pewnych źródeł. By zapewnić wysoką jakość towarów i zadowolenie naszego Klienta współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami należącymi do czołówki liderów na rynkach lokalnych i europejskich a w szczególności należą do nich:
OBR PR Płock
Z.P.Ch. Conkret
Gutta Polska
Plastmo Polska
Dzięki takiemu nastawieniu, jesteśmy w stanie zaspokajać wszystkie oczekiwania ze strony klientów oferując im najlepsze produkty w najlepszej jakości za przyzwoitą cenę.
Będąc przedsiębiorstwem młodym, ale posiadającym już bogate doświadczenie jesteśmy otwarci na nowe technologie a co za tym idzie nowe produkty. Mając w trosce dobro naszego środowiska naturalnego ogromna większość towarów z nasze oferty jest wytwarzana z surowców odnawialnych, czym my też przyczyniamy się do zmniejszenia degradacji środowiska.
Naszym mottem przewodnim w działaniach jest: „... wszystko dla Ciebie i Twojego otoczenia...”.
Dziękując za zainteresowanie i poświęcony Wasz czas na zapoznanie się z informacjami o nas, życzymy zadowolenia z udanych zakupów w naszej firmie.

Ofeta firmy:

Folie budowlane,
Folie paroizolacyjne,
Folie izolacyjne,
Folie fundamentowe,
Folie dachowe,
Folie hydroizolacyjne,
Folie opakowaniowe,
Folie konfekcjonowane,
Plandeki malarskie,
Siatka do dociepleń,
Narożniki aluminiowe,
Profile do suchej zabudowy,
Profile do tynków mokrych,
Taśmyklejące,
Gipsy i wyroby gipsowe,
Dylatacje,
Spoiwa budowlane,
Systemy rynnowe PVC,
systemy rynnowe ocynkowane,
Systemy rynnowe tytanowo cynkowe,
Systemy rynnowe miedziane,
Systemy rynnowe puralowe,
Odwodnienia liniowe,
Obróbki blacharskie,

Kontakt:

Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Ulica nr:Kusocińskiego 8
Kod pocztowy:70-237
Osoba kontaktowa:Grażyna Felisiak
Telefon:091 431 47 00
Telefon kom.:0 509 910 952
Faks:091 431 47 04
E-mail:wyślij list »
NIP:8511486344
Regon:812526156
Poleć firmę:
W FirmyBudowlane.pl: ponad 13 lat
 
    Liczba wizyt: 3103
< cofnij
        Materiały budowlane
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
16.04.2019
A-Tec Systemy Instalacyjne ...

Firma A-Tec Systemy Instalacyjne zaprasza do skorzystania ze swoich usług klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. Jesteśmy doświadc...

pomorskie
Intalacje grzewcze
16.04.2019
BoJeRo Bogdan Jęczmień

Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Bojero z siedzibą w Świdnicy. Od 1991 roku oferujemy rolety zewnętrzne zabezpieczające i antywła...

dolnośląskie
Żaluzje i rolety
16.04.2019
Budtrans Systemy Aluminiowe...

Okna, drzwi, fasady i rolety to kluczowe filary działalności, jaką od 13 lat świadczy Budtrans, swoje usługi realizując na terenie kraj...

zachodniopomorskie
Okna i akcesoria okienne
15.04.2019
Usługi hydrauliczne H 2 O a...

Szukasz hydraulika do montażu ubikacji, bidetu, umywalki, wanny czy kabiny? Sprawdx ofertę firmy H2O Awaria. Nasza ekipa specjalistów j...

pomorskie
Hydraulika