Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Materiały budowlane  /  Materiały izolacyjne  /  Firma Almag F.H.U.

Almag F.H.U.

Opis firmy:

  Firma F.H.U. ALMAG powstałą w 2001r zajmująca się działalnością usługową w zakresie księgowo-biurowym oraz handlem materiałami budowlanymi.
Dynamiczny rozwój, dzięki pracy i nakładom własnym zaowocował sukcesem naszego przedsiębiorstwa na rynku lokalnym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w 2006 roku przystąpiliśmy do rozszerzenia naszego profilu działalności o Dział Sprzedaży Elektronicznej na Platformie internetowej – www.almag.istore.pl. Dzięki temu nasze dotychczasowe sukcesy i doświadczenie będą jeszcze lepiej wykorzystane w celu zaspokojeniu potrzeb naszych Partnerów w handlu.
W naszej firmie za realizację zadań, nakładanych na nas przez Klientów odpowiadają wyspecjalizowani pracownicy. W naszej działalności bezwzględnym priorytetem we wszystkich działaniach są dobre relacje z naszym Klientem. Dlatego idąc w tym kierunku towary oferowane przez nasze przedsiębiorstwo bezwzględnie pochodzą ze sprawdzonych i pewnych źródeł. By zapewnić wysoką jakość towarów i zadowolenie naszego Klienta współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami należącymi do czołówki liderów na rynkach lokalnych i europejskich a w szczególności należą do nich:
OBR PR Płock
Z.P.Ch. Conkret
Gutta Polska
Plastmo Polska
Dzięki takiemu nastawieniu, jesteśmy w stanie zaspokajać wszystkie oczekiwania ze strony klientów oferując im najlepsze produkty w najlepszej jakości za przyzwoitą cenę.
Będąc przedsiębiorstwem młodym, ale posiadającym już bogate doświadczenie jesteśmy otwarci na nowe technologie a co za tym idzie nowe produkty. Mając w trosce dobro naszego środowiska naturalnego ogromna większość towarów z nasze oferty jest wytwarzana z surowców odnawialnych, czym my też przyczyniamy się do zmniejszenia degradacji środowiska.
Naszym mottem przewodnim w działaniach jest: „... wszystko dla Ciebie i Twojego otoczenia...”.
Dziękując za zainteresowanie i poświęcony Wasz czas na zapoznanie się z informacjami o nas, życzymy zadowolenia z udanych zakupów w naszej firmie.

Ofeta firmy:

Folie budowlane,
Folie paroizolacyjne,
Folie izolacyjne,
Folie fundamentowe,
Folie dachowe,
Folie hydroizolacyjne,
Folie opakowaniowe,
Folie konfekcjonowane,
Plandeki malarskie,
Siatka do dociepleń,
Narożniki aluminiowe,
Profile do suchej zabudowy,
Profile do tynków mokrych,
Taśmyklejące,
Gipsy i wyroby gipsowe,
Dylatacje,
Spoiwa budowlane,
Systemy rynnowe PVC,
systemy rynnowe ocynkowane,
Systemy rynnowe tytanowo cynkowe,
Systemy rynnowe miedziane,
Systemy rynnowe puralowe,
Odwodnienia liniowe,
Obróbki blacharskie,

Kontakt:

Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Ulica nr:Kusocińskiego 8
Kod pocztowy:70-237
Osoba kontaktowa:Grażyna Felisiak
Telefon:091 431 47 00
Telefon kom.:0 509 910 952
Faks:091 431 47 04
E-mail:wyślij list »
NIP:8511486344
Regon:812526156
Poleć firmę:
W FirmyBudowlane.pl: ponad 13 lat
 
    Liczba wizyt: 3085
< cofnij
        Materiały budowlane
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
14.02.2019
Usługi Transportowe i Hande...

Swoją ofertę kierujemy do firm, jak i do klientów indywidualnych. Naszą firmę cechuje profesjonalizm, rzetelność i terminowość w wykony...

kujawsko-pomorskie
Dźwigi i żurawie
11.02.2019
Przedsiębiorstwo drogowe BE...

Firma budowlana, która oferuje produkty budowlane ciężkie. Nasza firma to betoniarnia, która posiada nie tylko produkt ale również usłu...

świętokrzyskie
Budownictwo drogowe
11.02.2019
Zakład Stolarski Iskra Anna...

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę Tartaku Iskra, który znajduje się w Sycowie niedaleko Wrocławia. Jesteśmy ro...

dolnośląskie
Drewno
06.02.2019
Kasiński Investment Sp. z o.o.

Zapraszamy Państwa do poznania się z propozycją firmy Kamiński Investment z Kielc! Znajdujący się w ofercie firmy kompleks Tetris House...

świętokrzyskie
Deweloperzy