Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Budownictwo  /  Budownictwo drogowe  /  Firma F.H.U. Wektor

F.H.U. Wektor

Opis firmy:

  Firma powstała w 2004 roku. Mimo krótkiej historii, dzięki profesjonalnej obsłudze klientów, już teraz cieszymy się bardzo dobrą renomą na trudnym rynku budowlanym.
Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg inwestycji zarówno dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych. O naszej rzetelności świadczą otrzymane referencje, które potwierdzają wysoki poziom naszej pracy.
Firma "Wektor" to:

Indywidualne podejście do klienta - każda praca jest realizowana pod kątem klienta, tak aby w pełni odpowiedzieć na jego indywidualne oczekiwania.

Fachowa grupa pracowników - zatrudniamy doświadczonych inżynierów i wykwalifikowanych pracowników budowlanych, dzięki czemu nasze prace realizowane są szybko i zgodnie ze sztuką budowlaną.

Nowoczesna baza sprzętowa - pracujemy na sprzęcie, na który można liczyć w każdych warunkach, dzięki czemu znacznie skraca się czas realizacji prac.

Dostęp do materiałowa budowlanych - posiadamy własny skład budowlany, dzięki czemu możemy być elastyczni i szybko reagować na potrzeby klienta. Nasi doradcy handlowo - techniczni służą fachową i rzetelną pomocą.

Ofeta firmy:

- brukowanie
- budowa dróg
- materiały budowlane
- usługi transportowe
- projektowanie

Kontakt:

Województwo:śląskie
Miejscowość:Żory
Ulica nr:Pszczyńska 52
Kod pocztowy:44-240
Telefon:(032)4698037
Faks:(032)4698037
Adres WWW:www.fhu-wektor.pl
E-mail:wyślij list »
Poleć firmę:
W FirmyBudowlane.pl: ponad 14 lat
 
    Liczba wizyt: 3188
< cofnij
        Budownictwo
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
01.12.2019
Consulting Sati Sp. z o.o.

Stolarstwo, hydraulika – z uprawnieniami hydraulik, Wieszamy lustra, obrazy lub zdjęcia. Czyścimy rynny, myjemy dachy, Naprawiamy...

mazowieckie
Budownictwo mieszkaniowe
28.11.2019
Begreifen Sp. z o.o.

Firma Begreifen świadczy usługi układania sieci światłowodowej oraz wykopów pod mikrokanalizację. Firma Begreifen na zlecenie Generalne...

dolnośląskie
Inne instalacje
28.11.2019
Jarosław Buks usługi remont...

Firma z 8 osobową brygadą glazurników, wykona duże zlecenia w województwie mazowieckim. Obecnie zajmujemy się tylko układaniem glazury,...

mazowieckie
Kładzenie płytek, kafelek i podłóg
27.11.2019
EKO SB-C Zbigniew Cyga Adri...

Firma EKO SB-C oferuje usługi z zakresu oczyszczania strumieniowo-ściernego metodą sodowania, piaskowania, szkiełkowania. Dysponujemy n...

mazowieckie
Inne usługi