Jesteś w:    Firmy Budowlane.pl  /  Budownictwo  /  Budownictwo drogowe  /  Firma F.H.U. Wektor

F.H.U. Wektor

Opis firmy:

  Firma powstała w 2004 roku. Mimo krótkiej historii, dzięki profesjonalnej obsłudze klientów, już teraz cieszymy się bardzo dobrą renomą na trudnym rynku budowlanym.
Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg inwestycji zarówno dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych. O naszej rzetelności świadczą otrzymane referencje, które potwierdzają wysoki poziom naszej pracy.
Firma "Wektor" to:

Indywidualne podejście do klienta - każda praca jest realizowana pod kątem klienta, tak aby w pełni odpowiedzieć na jego indywidualne oczekiwania.

Fachowa grupa pracowników - zatrudniamy doświadczonych inżynierów i wykwalifikowanych pracowników budowlanych, dzięki czemu nasze prace realizowane są szybko i zgodnie ze sztuką budowlaną.

Nowoczesna baza sprzętowa - pracujemy na sprzęcie, na który można liczyć w każdych warunkach, dzięki czemu znacznie skraca się czas realizacji prac.

Dostęp do materiałowa budowlanych - posiadamy własny skład budowlany, dzięki czemu możemy być elastyczni i szybko reagować na potrzeby klienta. Nasi doradcy handlowo - techniczni służą fachową i rzetelną pomocą.

Ofeta firmy:

- brukowanie
- budowa dróg
- materiały budowlane
- usługi transportowe
- projektowanie

Kontakt:

Województwo:śląskie
Miejscowość:Żory
Ulica nr:Pszczyńska 52
Kod pocztowy:44-240
Telefon:(032)4698037
Faks:(032)4698037
Adres WWW:www.fhu-wektor.pl
E-mail:wyślij list »
Firma w serwisie: ponad 14 lat
 
    Liczba wizyt: 3254
< cofnij
        Budownictwo
POLECAMY:
OSTATNIO DODANE
10.07.2020
Hygge Hus Sp. z o.o.

Podobają się Wam domy skandynawskie? Chcecie mieć taki dom dla siebie? My możemy w tym pomóc. Oferujemy domy gotowe dopasowane wielkośc...

podlaskie
Domy drewniane
09.07.2020
Alpin Group Sp. z o.o.

Firma Alpin Group zajmuję się wykonywaniem wszelkiego typu prac specjalistycznych na wysokości z zastosowaniem technik dostępu linowego...

łódzkie
Prace wysokościowe
09.07.2020
Obsługa Inwestycji Budowlan...

Firma OIB Krzysztof Chrzanowski funkcjonuje na rynku od 2020 roku, jednak doświadczenie nabyte w latach poprzednich czyni ją konkretnym...

pomorskie
Wynajem sprzętu budowlanego
09.07.2020
PUR SOLUTIONS ANDRZEJ ANTOS...

PUR Solutions to firma zajmuje się wykonywaniem hydroizolacji, termoizolacji poprzez hydrodynamiczy natrysk pian poliuretanowych i elas...

mazowieckie
Ocieplanie budonków